Alternatif Fikirler İstanbul

Ayyıldız Havai Fişek Ve Organizasyon

5,0

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ayyıldız Havai Fişek Ve Organizasyon Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Ayyıldız Havai Fişek Ve Organizasyon Hakkında

Hayatınızın en özel günleri arasında yerini alan düğün, kına gecesi, nişan, sünnet töreni, parti ve kutlama gibi sevdiklerinizle birlikte olacağınız eğlencelerinize havai fişek organizasyonu ve gösterileri hizmeti sunuyoruz. 1998 yılından beri Ayyıldız Havai Fişek ve Organizasyon adı altında profesyonel şekilde faaliyet gösteriyoruz.

Alanında uzman ve işinde oldukça deneyimli kişilerle birlikte çalışıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda gösteriye imza atmış bir ekip olarak seçkin, eğitimli ve Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı’ndan ehliyetli personelimizle size her türlü hizmeti sağlıyor, bilgi ve iletişim ağının olanaklarından faydalanacağınız yardımı yapıyoruz. Birinci sınıf kaliteli ekipmanlar kullandığımız firmamızda beklentilerinizi karşılayacak bir çalışma ortaya koyuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla da istekleriniz doğrultusunda bir içerik planı oluşturuyoruz.

Organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi detaylı olarak öğreniyoruz. Davetinizin içeriğini ve etkinliğinizin yapılacağı mekanı göz önünde bulundurarak sunulacak hizmet detaylarını birlikte planlıyoruz. Sizden önce bizimle çalışmış çiftlerimizle olan çalışmalarımızdan da bazı örnekler göstererek hizmet kalitemize dair fikir edinmenizi sağlıyoruz. İster mekana girişinizde yer volkanları ve konfeti hizmeti alın isterseniz de gökyüzündeki rengarenk bir şovun kahramanı olun, kararı size bırakıyoruz.

Işıltılı, göz kamaştıran ve uzun dakikalar süren hareketli bir parlaklıkla herkesin aklını başından alacağınıza eminiz. İşimizi profesyonel şekilde yaptığımız için çevrede bulunan hiçbir canlıya zarar vermeden her şeyin kontrolümüz altında olduğu bir hizmet sunuyoruz. Farklı renk, şekil ve model alternatiflerimizle bütçenize, tarzınıza ve düğün konseptinize uygun bir hizmet satın alabilirsiniz. Kutlamanızı şölen havasına dönüştürmek için vakit kaybetmeyin!

Siz de İstanbul organizasyon şirketleri arasında yer alan Ayyıldız’ın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Fevzi Çakmak Mahallesi Gebzeli Caddesi İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Ayyıldız Havai Fişek Ve Organizasyon Yol Haritası

Ayyıldız Havai Fişek Ve Organizasyon Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Songül & Çağrı

Düğün Tarihi: 05.01.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Ayyıldız havai fişek ile anlaştığın en mantıklısıydı. Fiyat bakımından ve personel davranışları Yardımlarından dolayı Ünal bey ve Halil beye teşekkür ederiz.

Ayyıldız Havai Fişek Ve Organizasyon

Değerli düşünceleriniz için teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.