Antalya Bando - Bando Mavi

E-posta Gönder

Alternatif Fikirler

Kategori

Merkez, Isparta

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Kategori Organizasyon - şov

Önerilen Firmalar

Antalya Bando - Bando Mavi
6

Merkez

Antalya Bando - Bando Mavi

Hakkında

Farklılıktan hoşlanıyorsanız, Antalya Bando - Bando Mavi ile tanışmak için neyi bekliyorsunuz? Unutulmaz bir düğün ve harika bir eğlenceye şimdiden hazır olun.

Isparta’da düğün organizasyonu düzenleyecek bir çiftseniz elbette ihtiyaçlarınız doğrultusunda çeşitli araştırmalara girmişsinizdir. Müzik grubu, bando ekibi ya da organizasyon firması arıyorsanız, işte buldunuz! Tüm bu hizmetleri size Antalya Bando - Bando Mavi’de sağlıyoruz.

2017 yılında hizmet hayatına giriş yapan bir firmayız. Bugüne kadar çok sayıda çifti mutlu ederek, eğlencelerine renk kattık. Gülen gözlere, birbirine sevgiyle sarılan insanlara baktıkça işimizi ne kadar sevdiğimizi bir kez daha anladık. Antalya, Isparta, Burdur ve ilçelerinde eğlence ve bando show hizmeti verme amacıyla kurulmuş tecrübeli bir firmayız. Alanında uzman müzisyen ekibimizle size eşlik ediyoruz. Organizasyon içeriğinize göre kadro sayımızı 5 ila 15 kişilik olacak şekilde ayarlıyoruz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek neye ihtiyacınız olduğunu ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Önceliğimiz daima sizin istekleriniz olduğu için sözü size veriyoruz. Çalışmalarımızdan, iş planlamalarımızdan da bahsederek kendimizi tanıtıyoruz. Ortak paydada buluştuğumuzda ise nasıl bir organizasyon içeriği oluşturacağımıza karar veriyoruz. Biz her şeyin mükemmel olmasını istiyoruz, eminiz ki siz de böyle istiyorsunuz.

Aklınıza gelen pek çok organizasyona renk ve eğlence katıyoruz. Müzik hizmeti almak isterseniz Isparta düğün müzik orkestrası olarak bandomuzun geniş müzik repertuvarıyla yardımcı oluyoruz. Organizasyon hizmeti almak istiyorsanız da sanatçı temininden daha çok çeşitli pek çok konuya kadar size detaylı olarak yardımcı oluyoruz.

Siz de hizmet içeriklerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek ve bizimle tanışmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Ali Mavi

  • Adres: Isparta

Antalya Bando - Bando Mavi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!