Düğün Giriş Müzikleri

Eğer misafirlerinizi daha salona girmeden etkilemek ve ihtişamlı bir giriş yapmak istiyorsanız; düğün giriş müziğinizi o anı yoğunlaştırmak istediğiniz, tarzınızı anlatan, duygularınız ve heyecanınıza tercüman olacak şekilde seçmelisiniz. Düğün müziği seçmek konusunda kararsız olmanıza ise hiç gerek yok! Nasıl bir çift olduğunuz giriş müziğine hemen karar vermenizi sağlayacaktır. Önerilerimize kulak verin ve en beğendiğiniz düğün giriş müziğini seçin!

Klasik Giriş Müzikleri

Çocukluk hayallerini kabarık etekli bir gelinlik ve şık bir smokinin süslediği bir çiftseniz, her daim moda olan şeyleri seviyorsanız ve klasiklerden vazgeçemeyen bir çiftseniz, yılların eskitemediği düğün müzikleri arasından klasik bir giriş müziği seçebilirsiniz. Ne de olsa bu özel gün hayallerinizdeki gibi olmalı.

 Etta James - At Last

 Enya - Fairytale

 Arizona Dream - In The Death Car

 Seal - Kiss from a Rose

Romantik Giriş Müzikleri

Aşk insanı dediğimiz; her yerde ve her zamanda birbirini ne kadar çok sevdiğini belli eden çiftlerdenseniz, birbirinize güzel sözler söylemekten kendinizi alamıyorsanız romantik bir giriş müziği aileniz ve dostlarınıza aranızdaki duygusal yoğunluğu anlatacak en uygun düğün müziği türü olacaktır.

 Up Soundtrack-Up With End Credits

 Robbie Williams - Angels

 Sezen Aksu - Ben Her Bahar Aşık Olurum

Motto Orkestrası
Düğün.com çiftlerine pasta çıkışında karnaval tadında Motto davulları hediye!
İzzet & Yakar Müzik Hizmetleri
Son zamanların modası dört ayaklı truss ışık sistemi anlaşmalarında Cigan Trio Grubu hizmeti hediye!
Lounge Event Düğün Orkestrası
Düğün.com çiftlerine özel trio karşılama ekibi Hediye!

Canlı Giriş Müzikleri

Yerinde duramayan, hareketli ve çocuk ruhlu bir çift için en uygun düğün giriş müziği capcanlı bir şarkı olacaktır. Misafirlerinizi daha salona girmeden hareketlendirip heyecanlandırmak için ritmi bol sözü az canlı giriş müziklerinden birini seçin ve klasik adımlar yerine heyecanınızı anlatan adımlarla içeri girin.

 Oya & Bora (Grup Denk) - Sevmek Zamani (Nostalji)

 INNA - Tu si Eu (Rock the Roof @ Mexico City)

 Rihanna - Where Have You Been

 The Black Eyed Peas - The Time (Dirty Bit)

Sıra Dışı Giriş Müzikleri

Macerayı ve insanları şaşırtmayı seven bir çiftseniz, klasik bir düğün merasimi yerine ilginç bir kutlama planınız varsa kesinlikle sıra dışı bir giriş müziği ile düğün müziklerinizde fark yaratın! Kimseninkine benzemeyecek bir giriş müziği ile dillerden düşmeyecek bir giriş yapabilirsiniz.

 Coldplay - Viva La Vida

 Stand by me - B. B. King

Nostaljik Giriş Müzikleri

İzlediğiniz Türk filmlerini, her karşısına çıktığında yeniden izleyen, o filmlerin müzikleriyle kimi zaman neşelenen kimi zaman da hüzünlenen çiftlerden misiniz? Düğününüze eski Türk filmi müzikleriyle samimi bir giriş yapabilir, tüm davetlilerinizin, bu sıcak girişinize keyifle eşlik etmelerini sağlayabilirsiniz. Düğününüze bomba gibi bir başlangıç olacağından şüpheniz olmasın.

 Cem Özkan-Bir Baska Sevgiliyi Sevemem

 Gökben - Aşk Dediğin Laftır

Seçtiğiniz düğün müziklerini icra etmesi için profesyonel bir düğün müziği firmasına ihtiyacınız olduğu gün gibi ortada olsa gerek. Hemen şehrinizdeki düğün müziği firmalarını incelemeye ve fiyat tekliflerini değerlendirmeye başlayın.

Bu makale tarafından yazılmıştır.

YORUMLAR

Daha yeni ve türkçe parçalar yokmu muhafazakar düğünler için

komik

bunu müzik diye seçsem, evlenmeden terkeder kız beni.

harikaa çok teşekkürlerrrr

inanılmaz yardımcı oldu bunlar harika!

Mal mal şarkılar koymuşsunuz

alternatifli güzel bi makale

hepsi birbirinden salak şarkılar

Merhaba şarkılar youtube kapalı olduğu için gözükmüyor, isimlerini alabilir miyiz acaba?

İncelediklerim
TÜMÜ