Sosyal Tesisler Kırklareli

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Havuz başı Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğün dışında baby shower, mezuniyet törenleri, kına, açılışlar, nişan, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri Hakkında

Yıllardır hizmet verdiğimiz Kırklareli Polis Evi Sosyal Tesisleri’nde profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Hijyen ve sağlık koşullarından ödün vermeden hizmet garantisi sunduğumuz tesislerimizde konuklarımızı ağırlıyoruz…

Tesislerimiz bünyesinde bulunan 2 adet restoranımız, çok amaçlı kapalı salonumuz, havuz ve yeşil alanımız da bulunuyor. Restoranlarımızdan biri yalnızca yaz aylarında faaliyete girerek; havuzumuzu kullanmak isteyen konuklarımız ve gerçekleştireceğimiz organizasyonlara yemek hizmeti verebilmemizi sağlıyor.

Kapalı salonumuzda organizasyonlar gerçekleştirebileceğiniz gibi, yeşil alanımızda ya da havuz başında kır düğünü konseptinde organizasyonlar da düzenleyebiliyoruz. Organizasyonlarınızdan sorumlu olacak personellerimiz sayesinde planlama ve iş bölümü yaparak gecenizi eksiksiz bir şekilde tasarlıyoruz.

Süslemeler ile konuklarınızın masalarını ve nikah masanızı düzenliyoruz. Konseptinize uygun renklerle de masalarınızı konseptiniz ile bir bütün haline getiriyoruz. Bunun için kimi zaman küçük aksesuarlar kimi zamanda runnerlar veya sandalyelerinize giydirmeler yapıyoruz.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenleyebildiğiniz Kırklareli Polis Evi Sosyal Tesisleri’nde; servislerinizi gerçekleştirecek hizmet personellerimiz bulunuyor. Bu konuda da tercihlerinizi daha önceden yapmanız ve menülerinizi birlikte belirlememiz gerekiyor.

Hatta aile arasında sade bir yemekle keyifli ve sakin bir gece planlamak isteyen çiftlerimiz için nikah sonrası yemek seçeneği de sunuyoruz. Şık ve nezih bir ortamda gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlarınızdan diğerleri ise; nişan, parti, kokteyl veya kurumsal organizasyonlar olabilir.

Organizasyonlarınız için bizim sunduğumuz hizmetlerden fazlasını isteyen konuklarımız organizasyon firmaları ile de anlaşabilirler. Bizim anlaşmalı olduğumuz müzisyenlerimizden başka alternatifler için de yine kendi anlaşmalarınızı da yapabilirsiniz.

Biz sizin için bütün düzenlemeleri gerçekleştirirken davet sahipleri ve çiftlerimize kalan ise eşsiz gecenin tadını çıkartmak olacak…

Eğer siz de Kırklareli Polis Evi Tesisleri’ni organizasyonlarınız için tercih etmek isterseniz; yapmanız gereken yalnızca formu doldurmak olacaktır. Böylece hem organizasyon planlarınızı başlatabiliriz hem de fiyat teklifleri alabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Karakaş Mah. Fevzi Çakmak Bulv. No:5 Kırklareli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.