Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

  • Merkez, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Havuz başı Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri düğün dışında baby shower, mezuniyet törenleri, kına, açılışlar, nişan, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kırklareli Polisevi Sosyal Tesisleri Hakkında

Yıllardır hizmet verdiğimiz Kırklareli Polis Evi Sosyal Tesisleri’nde profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Hijyen ve sağlık koşullarından ödün vermeden hizmet garantisi sunduğumuz tesislerimizde konuklarımızı ağırlıyoruz…

Tesislerimiz bünyesinde bulunan 2 adet restoranımız, çok amaçlı kapalı salonumuz, havuz ve yeşil alanımız da bulunuyor. Restoranlarımızdan biri yalnızca yaz aylarında faaliyete girerek; havuzumuzu kullanmak isteyen konuklarımız ve gerçekleştireceğimiz organizasyonlara yemek hizmeti verebilmemizi sağlıyor.

Kapalı salonumuzda organizasyonlar gerçekleştirebileceğiniz gibi, yeşil alanımızda ya da havuz başında kır düğünü konseptinde organizasyonlar da düzenleyebiliyoruz. Organizasyonlarınızdan sorumlu olacak personellerimiz sayesinde planlama ve iş bölümü yaparak gecenizi eksiksiz bir şekilde tasarlıyoruz.

Süslemeler ile konuklarınızın masalarını ve nikah masanızı düzenliyoruz. Konseptinize uygun renklerle de masalarınızı konseptiniz ile bir bütün haline getiriyoruz. Bunun için kimi zaman küçük aksesuarlar kimi zamanda runnerlar veya sandalyelerinize giydirmeler yapıyoruz.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenleyebildiğiniz Kırklareli Polis Evi Sosyal Tesisleri’nde; servislerinizi gerçekleştirecek hizmet personellerimiz bulunuyor. Bu konuda da tercihlerinizi daha önceden yapmanız ve menülerinizi birlikte belirlememiz gerekiyor.

Hatta aile arasında sade bir yemekle keyifli ve sakin bir gece planlamak isteyen çiftlerimiz için nikah sonrası yemek seçeneği de sunuyoruz. Şık ve nezih bir ortamda gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlarınızdan diğerleri ise; nişan, parti, kokteyl veya kurumsal organizasyonlar olabilir.

Organizasyonlarınız için bizim sunduğumuz hizmetlerden fazlasını isteyen konuklarımız organizasyon firmaları ile de anlaşabilirler. Bizim anlaşmalı olduğumuz müzisyenlerimizden başka alternatifler için de yine kendi anlaşmalarınızı da yapabilirsiniz.

Biz sizin için bütün düzenlemeleri gerçekleştirirken davet sahipleri ve çiftlerimize kalan ise eşsiz gecenin tadını çıkartmak olacak…

Eğer siz de Kırklareli Polis Evi Tesisleri’ni organizasyonlarınız için tercih etmek isterseniz; yapmanız gereken yalnızca formu doldurmak olacaktır. Böylece hem organizasyon planlarınızı başlatabiliriz hem de fiyat teklifleri alabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.