Kırklareli Öğretmenevi

E-posta Gönder

  • Merkez, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Kırklareli Öğretmenevi
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kırklareli Öğretmenevi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Kırklareli Öğretmenevi Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kırklareli Öğretmenevi Sıkça Sorulan Sorular

Kırklareli Öğretmenevi düğün fiyatları ne kadar?

Kırklareli Öğretmenevi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kırklareli Öğretmenevi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Kırklareli Öğretmenevi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kırklareli Öğretmenevi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kırklareli Öğretmenevi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kırklareli Öğretmenevi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Kırklareli Öğretmenevi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kırklareli Öğretmenevi düğün dışında nişan, kına, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kırklareli Öğretmenevi Hakkında

Kırklareli Öğretmenevi yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyor. Bu yolda öğrendiği bilgi ve deneyimleri sizlere göstermek ve organizasyonlarınızı güzelleştirmek için hazır!


Kırklareli Öğretmenevi Düğün Salonu ekibi olarak sevdiklerinizle beraber güzel bir organizasyon geçirmenizi vaat ediyoruz. Demirtaş Mahallesi Mehmet Akif Caddesi üzerinde bize ulaşabilirsiniz. Oldukça merkezi bir konuma sahibiz. İsterseniz kendi aracınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarını kullanarak bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Kendi aracı ile ulaşım sağlamak isteyen misafirlerimiz park sorunu yaşamadan eğlenceye geçiş yapabilecekler.


Kırklareli Öğretmenevi olarak sizlere sunduğumuz avantajları sıralayalım.


Profesyonel ve tecrübeli kadromuzla beraber organizasyonlarınızı düzenliyor, organizasyon akışınızı planlıyoruz. İsteklerinize göre belirlediğimiz organizasyon akışınızda istediğiniz farklı ritüeller var ise bize söyleyebilir, istediğiniz geceye kavuşulabilirsiniz.


Mekanımızın ilk olarak dekorasyonu ile ilgileniyor, masa ve sandalyeleri konforunuzu sağlayacak şekilde konumlandırıyoruz. Masa ve sandalye giydirme seçenekleri arasından karar verebilirsiniz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirerek mekanımızı tasarlayabilir, istediğiniz renklere yer verebilirsiniz. Organizasyon ekibiyle beraber var gücümüzle çalışıyor, talep ettiğiniz geceyi tasarlıyoruz. Eğer organizasyon firmasıyla çalışmak istemezseniz biz çözüm ortaklarımız aracılığı ile isteklerini temin edebiliriz.


Dekorasyon demişken davetli masalarınıza konumlandırdığımız çiçek aranjmanları, şamdanlar ve mumluklarla şıklığımızı tamamlıyoruz. Gelin yolunuzu ve nikah masanızı da unutmuyor, özenle tasarlıyoruz. Özel gelin taklarını yerleştirdiğimiz düğün salonumuzda kokteylli ve yemekli olmak üzere hizmet veriyor, gecenizi gerçekleştiriyoruz. 300 kişiye hizmet verebildiğimiz düğün salonumuzda aileniz ve dostlarınızla beraber eğlenebilecek, güzel saatlere sahip olabileceksiniz.


Organizasyonlarınızın bitiminde Kırklareli Öğretmenevi olarak konaklama hizmeti de sunuyoruz. 1 süit oda ve 11 normal olmak üzere misafirlerinizi ve sizi ağırlayabilir, sosyal tesisimizin rezervasyon durumuna göre sizleri ağırlayabiliriz.


Bizimle iletişim kurmak isterseniz bu sayfa üzerinden bize bulaşabilirsiniz. Sayfamızda yer alan ‘ücretsiz fiyat teklifi al’ butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Demirtaş Mah. Mehmet Akif Cad. No:1 Merkez/Kırklareli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.