My Garden Restaurant

E-posta Gönder

  • Lüleburgaz, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

My Garden Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

My Garden Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

My Garden Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

My Garden Restaurant Sık Sorulan Sorular

My Garden Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

My Garden Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.My Garden Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


My Garden Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

My Garden Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


My Garden Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

My Garden Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


My Garden Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

My Garden Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, kına, sünnet düğünü, açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower, parti ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

My Garden Restaurant Hakkında

Uzun yıllardır My Garden Restaurant Kırklareli adresimizde hizmet veriyoruz.


Günlük hayatınızda uğrayarak lezzetli yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz. Fakat derseniz ki ‘’Düğünümü de bu keyifli ortamda gerçekleştirmek istiyorum.’’; tesisimizde bunu da mümkün kılıyoruz. Özel davetlerinize de ev sahipliği yapıyoruz. Düğün, nişan, söz kimi zaman da kına organizasyonları düzenliyoruz.


Her sezon yanınızda olan restoranımızda yazın yemyeşil kır bahçemizi kışın ise kapalı alanımızı tercih ediyoruz. Şayet yazın herhangi bir olumsuz hava şartıyla karşılaşırsak da kapalı alanımıza geçiş sağlayabiliriz. Düğün sahiplerini strese sokmadan bu olumsuz süreci hızlı bir şekilde yönetiyoruz. Bugün yalnızca eğlenmeniz için yanınızdayız! Tüm dertleri stresleri biz üstleniyoruz. Size ise yalnızca sevdiklerinizle keyifli saatler geçirmenin tadını çıkarmak kalsın istiyoruz.


Düğün organizasyonları için çiftlerimize 2 ayrı alternatif sunuyoruz.


İlki; bir restoran olmamız dolayısıyla nikah sonrası yemek organizasyonları için hizmet sunuyoruz. Davetiniz için istediğiniz yemekleri hazırlıyor, nikahınızı sevdiklerinizle huzurlu bir atmosferde kutlayarak gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.


Fakat eğlence benim için olmazsa olmaz derseniz; merak etmeyin, o noktada da destek oluyoruz. Eğlenceli düğün organizasyonu daha önce çok kez tertip ettik. Yine düğün için de misafirlerimizi lezzetlerimizden mahrum bırakmıyoruz. Çiftimizin isteğine göre yemekli ya da pastalı menüler oluşturuyoruz. Bu menüleri güler yüzlü bir şekilde servis etmeyi de ihmal etmiyoruz. Sevdiklerinizle gönlünüzce eğlenebilmeniz için pist alanı yaratıyoruz ve müzik hizmeti de sağlıyoruz. Aynı zamanda bu güzel organizasyon için tesisimizde süslemeler yapmayı da ihmal etmiyoruz. Belirleyeceğiniz konsepte uygun olarak mekân giydirmeleri yapıyor, aksesuarlar kullanıyoruz.


Düğününüz yahut nikah sonrası yemek organizasyonunuz için neler yapabileceğimizle ilgili detaylı bilgi mi almak istiyorsunuz?


Öyleyse ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, My Garden Et & Balık Restaurant fiyatları ve hizmetleri ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Doğu Mah. Baraj Yolu No:18 Lüleburgaz / Kırklareli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.