Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kıbrıs’da Yemekli Düğün İçin Restoranlar

Şık ve gösterişli bir düğün daveti vermek istiyorsanız yemekli düğün seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu tür organizasyonlarda mekan ve davetli sayısının çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Bu nedenle de mekan seçimini davetli sayınızı netleştirdikten sonra yapmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer bir restoran düğünü tercih ediyorsanız, zengin menü seçeneği sunan büyük restoranları tercih edebilir ya da bir et-balık restoranında samimi bir düğün organize edebilirsiniz. Menü içeriğini konuklarınızın damak zevkini düşünerek yapmanız önemlidir. Et-balık restoranında bir menü hazırlatacaksanız, menüye ek olarak vejetaryen bir seçim de ekleyebilirsiniz.

Düğün yapacağınız mevsim mekan seçiminizi etkileyecek en büyük etkendir. Eğer yaz düğünü planlıyorsanız restoran bahçesini ya da restoran terasını davet alanı olarak düzenletebilirsiniz. Kış düğünü organizasyonu içinse kış bahçesi imkanı sunan restoranları tercih edebilirsiniz.

Yemekli Düğün Fiyatları Neye Göre Değişir?

Yemekli bir düğün organizasyonunda pek çok detay fiyata etki eder. Peki, yemekli düğün fiyatları neye göre değişir? Davetli sayınız, menü içeriğiniz, mekan seçiminiz, mekanın bulunduğu konum ve aldığınız organizasyon hizmetleri fiyatı etkileyen faktörlerdir. Eğer uygun bütçeli bir yemek daveti vermek istiyorsanız, menü içeriğinde et menüsü yerine tavuk menüsü tercih edebilirsiniz. Ayrıca davetli sayınızı iyi belirlemeniz ve mekan tercihinizi de buna göre yapmanız çok önemlidir. Mekan seçiminizi daha samimi bir hizmet alabileceğiniz butik restoranlardan yana yapabilirsiniz. Organizasyon hizmetini de paket şeklinde almanız, olası bir sürpriz fiyatlandırma ile karşılaşmanızı engelleyecektir.

Düğün mekanı için Kıbrıs restoranları ararken kriterlerinize göre seçim yapmayı unutmayın. Beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Kıbrıs Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

 • Kıbrıs restoranlar fiyatları ne kadar?
  Kıbrıs restoranlar fiyatları kişi başı ortalama 218 TL'den başlamaktadır. Kıbrıs şehrinde ortalama düğün kapasitesi 184 kişidir. Kıbrıs restoranlar toplam fiyatı ortalama 40.112 TL'dir. Kıbrıs restoranlar fiyatlarının en popüler ilçelere göre nasıl değiştiğini aşağıda yer alan Kıbrıs Restoranlar Fiyat Tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Kıbrıs Restoranlar Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Girne 187 241 TL 45.067 TL
  Gazimağusa 175 150 TL 26.250 TL
 • Kıbrıs restoranlar davet alanları dağılımı nasıl olmaktadır?
  Kıbrıs şehrinde açık ve kapalı alanı olan toplam 3, sadece açık alanı olan toplam 1 restoran vardır.
 • Kıbrıs restoranlar servis dağılımı nasıl olmaktadır?
  Kıbrıs şehrinde kokteyl hizmeti veren toplam 4 ve yemekli düğün hizmeti veren toplam 4 restoran vardır.