Kıbrıs Yemekli Düğün

Düğün için en çok tercih edilen Kıbrıs restoranlarını senin için listeledik. Sana düşen tek şey tüm restoranları inceleyerek beğendiklerinden fiyat teklifi istemek ve mekanına karar vermek!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kıbrıs’da Yemekli Düğün İçin Restoranlar

Şık ve gösterişli bir düğün daveti vermek istiyorsanız yemekli düğün seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu tür organizasyonlarda mekan ve davetli sayısının çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Bu nedenle de mekan seçimini davetli sayınızı netleştirdikten sonra yapmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer bir restoran düğünü tercih ediyorsanız, zengin menü seçeneği sunan büyük restoranları tercih edebilir ya da bir et-balık restoranında samimi bir düğün organize edebilirsiniz. Menü içeriğini konuklarınızın damak zevkini düşünerek yapmanız önemlidir. Et-balık restoranında bir menü hazırlatacaksanız, menüye ek olarak vejetaryen bir seçim de ekleyebilirsiniz.

Düğün yapacağınız mevsim mekan seçiminizi etkileyecek en büyük etkendir. Eğer yaz düğünü planlıyorsanız restoran bahçesini ya da restoran terasını davet alanı olarak düzenletebilirsiniz. Kış düğünü organizasyonu içinse kış bahçesi imkanı sunan restoranları tercih edebilirsiniz.

Yemekli Düğün Fiyatları Neye Göre Değişir?

Yemekli bir düğün organizasyonunda pek çok detay fiyata etki eder. Peki, yemekli düğün fiyatları neye göre değişir? Davetli sayınız, menü içeriğiniz, mekan seçiminiz, mekanın bulunduğu konum ve aldığınız organizasyon hizmetleri fiyatı etkileyen faktörlerdir. Eğer uygun bütçeli bir yemek daveti vermek istiyorsanız, menü içeriğinde et menüsü yerine tavuk menüsü tercih edebilirsiniz. Ayrıca davetli sayınızı iyi belirlemeniz ve mekan tercihinizi de buna göre yapmanız çok önemlidir. Mekan seçiminizi daha samimi bir hizmet alabileceğiniz butik restoranlardan yana yapabilirsiniz. Organizasyon hizmetini de paket şeklinde almanız, olası bir sürpriz fiyatlandırma ile karşılaşmanızı engelleyecektir.

Düğün mekanı için Kıbrıs restoranları ararken kriterlerinize göre seçim yapmayı unutmayın. Beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Restoran Düğünleri

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Kıbrıs Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular