Üsküdar Yemekli Düğün Mekanları, Restoranda Düğün

İstanbul'da yemekli düğün yapmak için en ideal seçeneklerden olan Üsküdar restoranları Düğün.com'da! Göztepe, Ünalan ve diğer semtlerdeki makanları keşfet!

25 firma

Çömlek Restaurant

Üsküdar

Çömlek Restaurant

Lezzetli yemekler, güler yüzlü çalışanları ve şık dizaynı ile size Çömlek Restaurant’ı öneriyoruz. Çömlek Taş Fırın’da Kuru Fasulye olarak 2000 yılında Kısıklı meydanında hizmet sektörüne adım atan..

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300 kişi

Yemekli Kapasite

7
İncele
Marmara Şahane

Üsküdar

Marmara Şahane

Üsküdar’ın en prestijli mekânlarından birinde düğününü gerçekleştirmek isteyen çiftlerimizi Marmara Şahane Restaurant’a davet ediyoruz! Faaliyet gösterdiğimiz süre boyunca edindiğimiz deneyimler ve...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400 kişi

Yemekli Kapasite

2
İncele
Bridge Nakkaştepe

Üsküdar

Bridge Nakkaştepe

İstanbul Üsküdar’da unutulmaz bir davette misafirleriniz ile birlikte gönlünüze göre eğlenmek için sizi Bridge Nakkaştepe’ye davet ediyoruz! Unutulmaz bir ortamda uzun zamandan beri hayalini...

150-200 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200 kişi

Yemekli Kapasite

%20 17 16
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Restoran Düğünleri
Üsküdar sahip olduğu konumdan dolayı İstanbul’un en kaliteli restoranlarına ev sahipliği yapıyor. Eğer sen de anadolu yakasında bir restoran düğünü planlıyorsan Vaniköy, Ünalan, Güzeltepe ya da Bahçelievler gibi önemli semtlerdeki restoranlardan birisini gözün kapalı seçebilirsin. Sahip olduğu tarihi doku dolayısıyla Üsküdar’da hem gönlündeki restoran düğününü gerçekleştirebilir hem de yüzyıllar boyu ilçenin içine işleyen tarih kokusuna şahit olabilirsin. Eğer Üsküdar’da bir restoran düğünü planlıyorsan tek yapman gereken hepsi birbirinden güzel ve hepsi işinde birbirinden profesyonel olan restoranlara göz atmak ve gözüne kestirdiğiniz birkaç tanesinden fiyat teklifi almak. Ayrıca firma profillerindeki galeri bölümünden restoranın fotoğraflarına bakabilir, yorumlar bölümünden de orada düğün yapan diğer çiftlerin görüşlerini okuyabilirsin.