Ümraniye Yemekli Düğün

Yemekli düğün ya da nişan yapabileceğin İstanbul, Ümraniye restoranlarını incele, beğendiğin firmalarla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifi al!

Afiyet Et Vip Salon

Ümraniye

Afiyet Et Vip Salon

Özel günlerinizi şık bir restoranda kusursuz bir davetle gerçekleştirmek istiyorsanız sizi Afiyet Et Ümraniye’ye davet ediyoruz. Her damak zevkine uygun muhteşem lezzetlerimiz ve keyifli...

50-100 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

7

Yorum

14
İncele
Esnek sözleşme Nevazen Türk Mutfağı

Ümraniye

Nevazen Türk Mutfağı

Yıllar geçse de unutmayacağınız, düğününüze şahitlik etmekten mutluluk duyacağız. Nevazen Türk Mutfağı olarak özel günlerinize ev sahipliği yapıyor, düğün, nişan ve kına gecenizi unutulmaz...

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

38
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Restoran Düğünleri
Ümraniye’de restoran düğünü yapmayı planlıyorsan tercih edebileceğin bir çok seçenek mevcut. İstanbul’un Anadolu Yakası'nın en büyük ilçesi olan Ümraniye yaklaşık 50 yıldır sürekli yoğun göç almaktadır ve tam bir anadolu mozağine sahiptir. Bu açıdan bakınca yükselen popülasyona paralel olarak, düğün mekanları ve restoranlar da sürekli artmıştır. Kocaman bir düğün salonu yerine, küçük bir restoran düğünü planlıyorsan Ümraniye’de restoran bulmakta sıkıntı çekmeyeceksin. Sana mekan seçerken yardımcı olacağız. Yalnızca buradaki restoranlar arasında hoşuna giden bir tanesini seç ve profil sayfasına gir. Ardından mekan kapasitesi senin misafirlerin için yeterli mi diye kontrol et ve eğer istediğin şartları karşılıyorsa fiyat teklifi al.