Fatih Yemekli Düğün Mekanları

Fatih’te yemekli düğün yapacaklar için Fatih’in en güzel restoranları sizin için burada. Firma fotoğraflarına bakıp, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz!

Skalion Teras Cafe & Restaurant

Fatih

Skalion Teras Cafe & Restaurant

Tarihi yarımadada yer alan Skalion Teras Cafe & Restaurant 2 farklı davet alanında konuklarını ağırlıyor! Üstelik hayalini kurduğunuz butik davetler için farklı konsept seçenekleriyle...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

50'den az

Yemekli Kapasite

31 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Restoran Düğünleri
Uzun yıllar boyunca hatırlanacak yemekli bir düğün gerçekleştirmek istiyorsan mekandan başlayarak, menüye ve içkilere kadar vermen gereken pek çok karar var. Özellikle İstanbul'un Avrupa Yakası'nda düğün yapmana imkan verecek birçok restoran bulunmakta. Eğer biraz da İstanbul'un tarihi dokusuna yakın bir mekan tercihi yapmak istiyorsan Fatih ilçesinin, ünlü restoranlara ev sahipliği yapan Topkapı, Eminönü, Kumkapı, Sultanahmet ve Sirkeci gibi semtlerinde bulunan işletmeleri tercih edebilirsin. Seçim yaparken dikkat etmen gereken detaylarla ilgili ayrıntılı bilgilere buradan rahatlıkla ulaşabilirsin. Mekan fotoğrafları ve çift yorumları kendi düğünün için ilham almana yardımcı olacaktır. Beğendiğin mekanlarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir ve düğününü planlamaya devam edebilirsin.