Fatih Yemekli Düğün

Fatih’te yemekli düğün yapacaklar için Fatih’in en güzel restoranları sizin için burada. Firma fotoğraflarına bakıp, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz!

Esnek sözleşme Kumkapı Ege Restaurant

Fatih

Kumkapı Ege Restaurant

Nikahınızdan sonra aile büyükleri ve sevdiklerinizle hem yemek yiyebileceğiniz hem de hoş sohbet edeceğiniz bir mekân mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz efendim. Ülkemizin yemek kültürünü...

300-400 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

7

Yorum

11
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Restoran Düğünleri
Uzun yıllar boyunca hatırlanacak yemekli bir düğün gerçekleştirmek istiyorsan mekandan başlayarak, menüye ve içkilere kadar vermen gereken pek çok karar var. Özellikle İstanbul'un Avrupa Yakası'nda düğün yapmana imkan verecek birçok restoran bulunmakta. Eğer biraz da İstanbul'un tarihi dokusuna yakın bir mekan tercihi yapmak istiyorsan Fatih ilçesinin, ünlü restoranlara ev sahipliği yapan Topkapı, Eminönü, Kumkapı, Sultanahmet ve Sirkeci gibi semtlerinde bulunan işletmeleri tercih edebilirsin. Seçim yaparken dikkat etmen gereken detaylarla ilgili ayrıntılı bilgilere buradan rahatlıkla ulaşabilirsin. Mekan fotoğrafları ve çift yorumları kendi düğünün için ilham almana yardımcı olacaktır. Beğendiğin mekanlarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir ve düğününü planlamaya devam edebilirsin.