Başakşehir Yemekli Düğün Mekanları

Başakşehir’de yemekli düğün yapmak istiyorsan Başakşehir’in en kaliteli restoranları burada. İstediğin firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!

5 firma

Grand Nevada

Başakşehir

Grand Nevada

İstanbul’un merkezinde kurduğumuz Nevada Restaurant Başakşehir’de bulunuyor ve uzun yıllardır yemek sektöründe faaliyet gösteriyor. Türkiye’nin değil, dünyanın en büyük et restoranı olma unvanını...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

16 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Restoran Düğünleri
Düğün mekanı seçimi vermen gereken en önemli kararlardan biridir. Eğer seçkin bir restoranda yemekli bir düğün gerçekleştirmek istiyorsan düğün mekanının önemi bir kat daha artıyor. İşletme tarafından sana sunulacak menüler arasından düğüne uygun bir tercih yapmaya dikkat etmelisin. Menü konusunda işletmenin imkanlarını daha iyi değerlendirmen adına şeften tavsiyeler isteyebilirsin. Firmayla anlaşmadan önce ücretsiz tadım gibi konuları da netleştirmelisin. Eğer İstanbul Avrupa Yakası'nda faaliyet gösteren bir işletme arıyorsan Başakşehir'in İkitelli, Altınşhehir veya Bahçeşehir ilçelerde hizmet veren restoranları mutlaka incelemelisin. Firma profil sayfalarından hizmet içeriğine dair detayları öğrenebileceğin gibi daha önce mekanda düğün yapmış çiftlerin yorumlarını da bulabilirsin. Beğendiğin işletmelerden fiyat teklifi alarak düğün bütçeni de netleştirebilirsin.