Vanilya Butik Otel

E-posta Gönder

  • Lüleburgaz, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Vanilya Butik Otel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Vanilya Butik Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Vanilya Butik Otel Özellikler

Otel Türü
Butik Otel
Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Vanilya Butik Otel Sık Sorulan Sorular

Vanilya Butik Otel düğün fiyatları ne kadar?

Vanilya Butik Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Vanilya Butik Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Vanilya Butik Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Vanilya Butik Otel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Vanilya Butik Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Vanilya Butik Otel düğününüz için yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Vanilya Butik Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Vanilya Butik Otel düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, baby shower, mezuniyet törenleri, nişan, kına, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Vanilya Butik Otel Hakkında

Hayallerinizdeki düğün organizasyonlarını Vanilya Butik Otel Kırklareli'de masallardaki gibi gerçekleştiriyoruz...


Her köşesi tarihin izlerini taşıyan konakta konaklama imkânı sunuyor ve davetleriniz için farklı konseptler düzenliyoruz! Konağın Osmanlı döneminin izleri ile 130 yıldan fazla süredir ayakta olduğu biliniyor. Tarihe şahitlik etmiş bu özel yapıyı butik otel olarak işletiliyor ve davetlerinizde aşkınıza da şahitlik ediyoruz.


Tüm organizasyonlarınız için kapılarımızı açıyoruz. Aşkınıza; söz, nişan, kına gecesi ve düğün törenleri dahil şahitlik edebilmek için planlamalarımızı yapıyoruz. Detaylı çalışmalarımız ve organizasyon sorumlumuz ile birlikte yaptığımız çalışmalar şöyle:


Mutfağımızda Vanilya Butik Otel menülerinden belirlenen davet menülerini hazırlıyoruz. Yemekli ve yemeksiz davet menüleriniz ile düğün pastanız dahil düğün paketlerini seçme şansını sağlıyoruz. Aşçılarımızın özel tarifleri ile farklı tatları konuklarınızın beğenisine sunuyoruz.


Bahçemizin tasarımı ve dekorasyonu için de süslemeler yapıyoruz. Şık bir gecenin tasarımına konuklarınızın masalarını düzenlemek ile başlıyoruz. Farklı aksesuar ve masa çiçekleri tercih ediyoruz. Ayrıca söz ve nişan törenlerinizde fotoğraf çekim alanları, kına gecesi organizasyonlarınızda kına köşesi ve düğün törenleriniz için nikah masanızı düzenlemeyi de unutmuyoruz. Farklı süsleme ve konsept tercihleriniz için gerekli durumlarda çözüm ortaklarımızdan da destek alıyoruz.


Gecenizi eğlenceye dönüştürmek için canlı müzik gruplarımızı davet ediyoruz. Kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti ile her detayı tamamlıyoruz!


Üstelik şehir dışından gelen dostlarınıza otelimizde yer ayırtma şansınız da oluyor. Elbette butik otelimizde az sayıda yerimiz oluyor ve konaklama imkânı dahilinde 6 adet çift kişilik oda ve 1 adet tek kişilik odamız bulunuyor.


Siz de Vanilya Butik Otel iletişimini sağlayarak özel bir gece tasarlayabilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak açılan iletişim formunu doldurmak. Böylelikle istekleriniz doğrultusunda fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.