• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  1.500 - 2.000 TL

Royal Bilgiç Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL

Royal Bilgiç Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Royal Bilgiç Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir dışında Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Royal Bilgiç Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Royal Bilgiç Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Royal Bilgiç Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Royal Bilgiç Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Royal Bilgiç Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Royal Bilgiç Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Royal Bilgiç Hotel Hakkında

Yılların verdiği tecrübe ile Royal Bilgiç Hotel Kırklareli’de faaliyet gösteriyor. Yıllar içerisinde artan deneyimlerimizin yanında giderek artan hizmet kalitemiz ile dünyanın her yerinden konuklar ağırlamaya da devam ediyoruz. 68 standart, 4 suit odasıyla 155 yatak kapasitesi ile konuklarımızı ağırlıyoruz.

Royal Bilgiç Hotel yalnızca konuklama imkânı sunmuyor konuklarına. Toplantılarınız için 300 kişiye kadar konferanslar, 130 kişiye kadar sunumlar veya 32 kişiye kadar yiyecek içecek sunumları da olan toplantılar gerçekleştirme imkânımız bulunuyor.

Hayatınız boyunca hatırlayacağınız en özel günleriniz için Royal Bilgiç Hotel ayrıcalığından yararlanma şansı veriyoruz çiftlerimize! Böylece yemekli veya kokteyl organizasyonlarınız nezih bir ortamda gerçekleştiriliyor…

Kırklareli düğün mekânları arasında fark yaratan mekânımızın gerçekleştirdiği düğün organizasyonları hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse:

300 kişiye kadar resepsiyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz.

Üstelik organizasyon sorumlumuz çiftimizin istekleri ve konukları ile özel olarak ilgileniyor. Süslemeler, yemekler ve diğer detaylar için önceden çiftimizden bilgi alarak hayallerini gerçekleştirmek için yapılması gerekenleri de organize ediyor.

Bu sayede çiftimiz ve konukları henüz gelmeden saatler öncesinde masa sandalye süslemeleri seçtiğiniz konsept ve renklere göre tasarlıyoruz. Gelin masanızı da yine ortak aldığımız kararlar doğrultusunda dekor ediyoruz.

Ses ve sahneyi de davetli sayınıza ve masa düzenine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Kesintisiz müzik keyfi ile nezih ve hoş bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Çocuklar için ayrı bir oyun alanı olarak 80 kişi kapasiteli ve aynı katta bulunan salonumuzu düzenleyebiliyoruz. Gece boyunca onlarında keyifli bir gece geçirmesi için animatör arkadaşımız ile eğlenceli bir gece tasarlıyoruz.

Gecenin sonunda şehir dışından gelen konuklarınız için önceden antlaşmak şartı ile ve otelimizde yeterli yer bulunduğu takdirde konaklama imkânı da sağlıyoruz. Çiftimiz için ise özel bir suit oda ayarlayabiliyoruz.

Kısaca istediğiniz her şeyi gerçekleştirebiliyoruz diyebiliriz aslında yapmanız gereken tek şey Royal Bilgiç Hotel ile iletişime geçmek için formu doldurmak ve hatta size uygun olacak paket fiyatlar hakkında bilgi veya randevu almak…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karakaş Mahallesi Babaeski Yolu Üzeri 1.Km 39100 Kırklareli

 • Nasıl gelinir?

  İstanbul yolu üzerinde, şehir girişi.

 • Haritadaki Konumu

  Royal Bilgiç Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.