Royal Bilgiç Hotel

E-posta Gönder

  • Merkez, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Royal Bilgiç Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Royal Bilgiç Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Royal Bilgiç Hotel Genel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı

Royal Bilgiç Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir dışında Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Royal Bilgiç Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Royal Bilgiç Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Royal Bilgiç Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Tüm Sorular

Royal Bilgiç Hotel Hakkında

Yılların verdiği tecrübe ile Royal Bilgiç Hotel Kırklareli’de faaliyet gösteriyor. Yıllar içerisinde artan deneyimlerimizin yanında giderek artan hizmet kalitemiz ile dünyanın her yerinden konuklar ağırlamaya da devam ediyoruz. 68 standart, 4 suit odasıyla 155 yatak kapasitesi ile konuklarımızı ağırlıyoruz.

Royal Bilgiç Hotel yalnızca konuklama imkânı sunmuyor konuklarına. Toplantılarınız için 300 kişiye kadar konferanslar, 130 kişiye kadar sunumlar veya 32 kişiye kadar yiyecek içecek sunumları da olan toplantılar gerçekleştirme imkânımız bulunuyor.

Hayatınız boyunca hatırlayacağınız en özel günleriniz için Royal Bilgiç Hotel ayrıcalığından yararlanma şansı veriyoruz çiftlerimize! Böylece yemekli veya kokteyl organizasyonlarınız nezih bir ortamda gerçekleştiriliyor…

Kırklareli düğün mekânları arasında fark yaratan mekânımızın gerçekleştirdiği düğün organizasyonları hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse:

300 kişiye kadar resepsiyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz.

Üstelik organizasyon sorumlumuz çiftimizin istekleri ve konukları ile özel olarak ilgileniyor. Süslemeler, yemekler ve diğer detaylar için önceden çiftimizden bilgi alarak hayallerini gerçekleştirmek için yapılması gerekenleri de organize ediyor.

Bu sayede çiftimiz ve konukları henüz gelmeden saatler öncesinde masa sandalye süslemeleri seçtiğiniz konsept ve renklere göre tasarlıyoruz. Gelin masanızı da yine ortak aldığımız kararlar doğrultusunda dekor ediyoruz.

Ses ve sahneyi de davetli sayınıza ve masa düzenine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Kesintisiz müzik keyfi ile nezih ve hoş bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Çocuklar için ayrı bir oyun alanı olarak 80 kişi kapasiteli ve aynı katta bulunan salonumuzu düzenleyebiliyoruz. Gece boyunca onlarında keyifli bir gece geçirmesi için animatör arkadaşımız ile eğlenceli bir gece tasarlıyoruz.

Gecenin sonunda şehir dışından gelen konuklarınız için önceden antlaşmak şartı ile ve otelimizde yeterli yer bulunduğu takdirde konaklama imkânı da sağlıyoruz. Çiftimiz için ise özel bir suit oda ayarlayabiliyoruz.

Kısaca istediğiniz her şeyi gerçekleştirebiliyoruz diyebiliriz aslında yapmanız gereken tek şey Royal Bilgiç Hotel ile iletişime geçmek için formu doldurmak ve hatta size uygun olacak paket fiyatlar hakkında bilgi veya randevu almak…

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.