Oteller Kırklareli

Hotel Burgaz Resort Aquapark

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hotel Burgaz Resort Aquapark Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Hotel Burgaz Resort Aquapark Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hotel Burgaz Resort Aquapark Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Orman içinde Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Hotel Burgaz Resort Aquapark Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Burgaz Resort Aquapark düğün fiyatları ne kadar?

Hotel Burgaz Resort Aquapark düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Hotel Burgaz Resort Aquapark düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hotel Burgaz Resort Aquapark kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hotel Burgaz Resort Aquapark 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hotel Burgaz Resort Aquapark düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hotel Burgaz Resort Aquapark düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Hotel Burgaz Resort Aquapark düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hotel Burgaz Resort Aquapark düğün dışında bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, parti, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü, mezuniyet törenleri, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Hotel Burgaz Resort Aquapark Hakkında

Uzun yıllardır Otel işletmeciliği yapmaktayız! İşimizi yaparken ise daima yenilikçi, özenli ve disiplinli çalıyoruz. Bu yüzden konseptimizi, havuzlarımızı… hatta ismimizi de yeniledik ve Hotel Burgaz Resort Aquapark olarak Lüleburgaz’da hizmet vermeye yeni imajımız ile devam ediyoruz!
Peki bu hizmetin içerisinde neler var?
Tabii ki yalnızca konaklama imkânı sağlamıyoruz. Bunun yanında Aquaparkımızda güzel bir gün geçirmek isteyen konuklarımızı da ağırlıyoruz.
Geniş bir alanda kurulmuş olan otelimizi organizasyonlarınız için de hizmetine sunuyoruz. Üstelik kapalı alan ihtimali dışında açık alan seçeneğimizi de değerlendirmelerinize sunuyoruz. Kalabalık resepsiyonlarınızı gerçekleştirmek için mevsim koşullarının uygun olduğu yaz gecelerinde kır düğün organizasyonlarınızı da havuz başında gerçekleştiriyoruz.
Böylelikle;
Gerçekleştirebileceğiniz nikah sonrası yemek, az sayıda davetli ile yemekli düğünler, nikah veya nişan organizasyonlarını 200 kişiye kadar oturum alanına sahip kapalı alanımızda organizasyon sorumlumuzun destekleri ile her detayı inceleyerek eksiksiz bir şekilde tasarlıyoruz.
Kır düğün organizasyonlarınızda ise tamamen özgürüz diyebiliriz! Çünkü oldukça büyük bir alana sahibiz. Bu sayede ister kokteyl tarzı bir düzenleme gerçekleştiriyoruz. İsterseniz de yemekli organizasyonlarınız için oturma alanı olarak 500 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyoruz.
Düzenlemeleri; yine arzu ederseniz organizasyon sorumlumuz ile birlikte gerçekleştirebileceğiniz gibi antlaştığınız organizasyon firmanız ile birlikte kendinize özgü konseptler tasarlayabilirsiniz.
Gelin odanızda son hazırlıklarınızı tamamlayabileceğiniz gibi otelimiz de balayı çiftimiz olarak konaklayabilirsiniz.
Şehir dışından gelen konuklarınız için de daha önceden antlaşmak şartı ile otelimizde yeterli yer olduğu zamanlarda konaklama imkânı sunabiliriz.
Tüm bunları yaparken; stresli anlarında çiftlerimize destek olarak gecelerini mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmelerini amaçlıyoruz.
Çiftlerimiz özel günleri için bizimle iletişime geçmek isterlerse formu doldurarak bu imkâna sahip olabilirler. Unutmayın! Hotel Burgaz Resort Aquapark Lüleburgaz’da çiftlerini ve konuklarını bekliyor…

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  D100 Karayolu Üzeri Sarıçalı Taşköprü mevki Lüleburgaz

 • Adres tarifi:

  D100 Karayolu Üzeri Sarıçalı Taşköprü mevki

 • Haritadaki Konumu

  Hotel Burgaz Resort Aquapark Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.