Margi Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Margi Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Margi Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Margi Hotel Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Margi Hotel Sık Sorulan Sorular

Margi Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Margi Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Margi Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Margi Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Margi Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Margi Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Margi Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Margi Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Margi Hotel düğün dışında açılışlar, doğum günü, kına, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, baby shower, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Margi Hotel Hakkında

2011 yılında Trakya’da en büyük açık alışveriş merkezi ile hizmet sektöründe ismimizi duyurduk. Bu alanda başarılı olduktan sonra otel işletmeciliği yapma kararı ile Margi Hotel Edirne’de faaliyet göstermeye başladı.

Kendinizi evinizde hissettirecek bir konaklama imkânı sağlamak için adım attığımız bu yolda toplam 160 modern odası ile şehir merkezinde yer alan otelimiz lüks ve kaliteli hizmet sunuyor. Her aradığınızı bulacağınız otelimiz ayrıca ısıya dayanıklı pencere sistemi ve ses geçirmez duvar yalıtımları ile de gürültüden uzak bir konfor sağlıyor. 3 kişilik konaklama hizmeti sağlayan engelli odamız da bulunuyor.

Otelimiz restoran bölümleri konusunda da oldukça hassas; hijyenden ve sağlık koşullarından asla ödün vermeden hizmet sunmakta. Otelimiz bünyesinde bulunan 4 adet restoranımız ihtiyaçlarınız dahilinde ve farklı saat aralıklarında hizmet sunuyor. Green Restoran oturma düzeninde 200 kişilik bir kapasiteye sahip açık büfe kahvaltı alanı ve akşamları a lacarte servis sunan bir alan haline geliyor. Cafe Brown ise 100 kişilik kapasiteye sahip ve 24 saat açık olan restoran olarak hizmetiniz de oluyor. Ayrıca daha az oturma kapasitesi olan Roof Bar ve Vitamin Bar da bünyemizde bulunuyor.

Özel iş toplantılar, seminerler ve eğitimler düzenleyebileceğiniz 6 adet toplantı odamız da mevcut. Son teknoloji ile donatılmış toplantı odalarımızda sunumlarınız için de gerekli olabilecek her şey düşünülüyor ve siz henüz gelmeden hazırlanıyor.

Hatta özel organizasyonlarınız için de en doğru karar olabilecek bir düğün salonumuz da bulunuyor. Konforlu ve tam donanımlı salonumuz nezih bir gece geçirebilmeniz adına istediğiniz gibi düzenlenebiliyor. Organizasyon sorumlumuz ile birlikte gece boyunca eksiksiz ve keyifli anlar yaşama şansınız oluyor.

Profesyonel müzisyenlerimiz eşsiz müzik ziyafeti sunarken konuklarınız keyifle yemeklerini yiyerek gecenin tadını çıkartıyorlar. Özel parti ve organizasyonlarınız için de ayrıca farklı konseptler düzenleyebilecek özgün geceler düzenleme şansına sahip olabileceksiniz.

Her türlü kına ve düğün hazırlıklarınızı gerçekleştirebileceğimiz Margi Hotel özel günlerinizi daha özel kılmak için hazır. Bu hizmetlerden yararlanmak ve bizimle birlikte organizasyonlar düzenleyebilmek için yapmanız gereken tek şey ise formu doldurarak banket birimimiz ile irtibata geçmek…

Ekiple Tanışın


  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    1. Murat Mahallesi, Talatpaşa Caddesi, No : 1

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Margi Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.