Hotel Şimşek

E-posta Gönder

  • Merkez, Edirne.

Kapasite Bilgileri

Hotel Şimşek
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hotel Şimşek Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Hotel Şimşek Genel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı

Hotel Şimşek Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe
Manzara
Orman manzaralı Kır manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hotel Şimşek Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Şimşek düğün fiyatları ne kadar?

Hotel Şimşek düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Hotel Şimşek düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Hotel Şimşek kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hotel Şimşek 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hotel Şimşek düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hotel Şimşek düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Hotel Şimşek düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hotel Şimşek düğün dışında kına, baby shower, bayi toplantısı, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, nişan, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, doğum günü, açılışlar ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hotel Şimşek Hakkında

Tarihi dokuya uygun bir mimariye sahip ve bulunduğu coğrafyanın tarihsel ve kültürel yapısı ile Hotel Şimşek Edirne’de faaliyet gösteriyor. Turizm alanında yüksek öğrenim görmüş, yeterli bilgi birikimine sahip, alanında uzman ekibi ile hizmet veriyor. Kaliteli hizmet sözü verirken güler yüzle ve kültürümüzün mirası misafirperverlik ile konuklarını ağırlamayı ilke haline getiriyor…


Hotel Şimşek ayrıcalıkları ve hizmetlerinden de bahsedecek olursak:


3 yıldız statüsü ile Hotel Şimşek, 4 single, 36 double ve 3 suit oda ile toplam 120 kişilik yatak kapasitesi ile konaklama imkânı sunuyor. Konaklama misafirlerine standardın üzerinde tasarlanan şık ve konforlu odalarımızda huzurlu bir istirahat sözü de veriyor.


Restaurantımızda ise “eşsiz tatlar eğlence ve keyifle buluşuyor” mottosu ile geleneksel Edirne mutfağından özenle seçtiğimiz lezzetleri konuklarımıza tanıtıyoruz. Dünya mutfağından tatları, deniz mahsulleri, ev yemekleri hatta diyet yemekler de menülerimizde bulunuyor. Gecenin devamında ise arzu eden konuklarımız loby barda günün stresini atıyorlar.


İş yemeklerine olanak sağlayan otelimiz; kongre, seminerler, eğitim ve toplantılarınız için de imkân sağlıyor. 200 kişilik toplantı salonumuz aynı zamanda teknik ekipmanlarınızı da temin ediyor. Böylece ekstra bir arayışa girmenize gerek kalmıyor.


Oturma düzeninde 500 kişiye kadar resepsiyonlarınızı düzenleyebileceğiniz bahçemizde ise kutlamalar, nişan, nikah, kına gecesi ve düğün için de organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Meriç Vadisi’ne bakan bahçemizde kır düğünü konseptinde organizasyonlarınız için ise özel süslemeler ve tasarımlar da yapabiliyoruz. Konuklarınızın masalarını ve düğün masanızı tercih ettiğiniz renkler ile dizayn edebiliyoruz.


Restaurantımızda hazırlanan yemek ve ikramları konuklarınıza sunabiliyoruz. Gece boyunca ise profesyonel sanatçı ve müzik grupları ile kesintisiz müzik ziyafeti yaşıyorsunuz. Gece sonunda ise şehir dışından gelen konuklarınızı ağırlamak gibi bir ihtimalimiz de var tabii ki…


Hotel Şimşek garantisinde eşsiz bir gece geçirmek isteyen çiftlerimizi ağırlamak ve organizasyonlarını düzenlemek için biz hazırız. Siz de kararınızı verdiyseniz formu doldurarak banket birimimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.