Hotel Saros

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hotel Saros
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Hotel Saros Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Hotel Saros Genel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı

Hotel Saros Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hotel Saros Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Saros düğün fiyatları ne kadar?

Hotel Saros düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hotel Saros düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Hotel Saros kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hotel Saros 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hotel Saros düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hotel Saros düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Hotel Saros düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hotel Saros düğün dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kına, parti, açılışlar, kurumsal etkinlikler, baby shower, doğum günü, nişan ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hotel Saros Hakkında

Edirne’de seçkin işletmeler arasında yer alan ve konuklarına 3 yıldız statüsünde hizmet sunan Hotel Saros Keşan adresinde bulunuyor!

Konuklarına huzurun ve konforun kapısını açan otelimiz profesyonel bir ekip ile birlikte hizmet veriyor. Kaliteli hizmet sunabilmek adına daima planlı ve disiplinli bir çalışma prensibi ile çalışarak konuklarına ev rahatlığı sağlıyor. Personellerinin eğitimlerine önem vererek oluşturduğumuz çalışma düzeninde eksiklerimizi tespit ederek de kendimizi geliştiriyoruz.

Otelimizde konaklama misafirlerimiz için gerekli teknolojik donanım ile şık ve lüks tasarlanmış; klasik, çift kişilik ve suit odalardan oluşan toplam 52 oda bulunuyor. Her konuğumuz özel bir karşılama ve konaklama süreci geçiriyor Hotel Saros farkı ile…

Otelimizde gün boyu hizmet sunan restoranımız konuklarımıza Türk mutfağından eşsiz tatlar hazırlanıyor. Edirne yöresine ait lezzetler aşçılarımızın özel tarifleri ile hazırlanarak beğeninize sunuluyor. Ayrıca şık ve sade dekore edilmiş restoranımızda özel aile yemekleri yiyebileceğiniz masalarda bulunuyor. Özel tatlar sunmaktan ziyade bir de huzurlu ve ferah bir ortamda hizmet sunmak konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Tabii ki konuklarımıza şık sunumlar ile özel servisler yaparak da masalarını taçlandırıyoruz. Otelimiz de ayrı bir kahvaltı salonu da bulunuyor. Burada da hem açık büfe kahvaltılarımıza hem de farklı türlerdeki kahve ve içeceklerimize erişim sağlıyorsunuz.

Otelimiz bünyesinde bulunan davet salonumuzda 200 kişiye kadar davetlileriniz ile birlikte davet ve organizasyonlarınızı da düzenliyoruz!

Her anınızı özel kılmayı hedefleyen Hotel Saros ailesi özel gecelerinizi de şık tasarımlar ile tasarlıyor. Beyaz masa örtüleri üzerine şık dekorlar ve servis takımları ile konuklarınızın masalarını sade birer ziyafet masasına çeviriyoruz. Organizasyon sorumlumuz ile birlikte çiftlerimizin arzu ettikleri dahilinde ek çalışmalar da yaparak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Üstelik otelimiz restoranında hazırlanan menülerimiz de konuklarınızın beğenisine sunuluyor.

Çiftlerimizin en özel günleri olan düğün, nişan, nikah ve kına gecesi organizasyonlarını böylece tasarlıyoruz. Hatta arzu eden konuklarımız için iş yemekleri ve nikah sonrası yemekleri de oluşturabiliyoruz…

Siz düğün organizasyon fikirlerinizi Hotel Saros ile paylaşın ve biz Edirne’de düğün salonları arasında fark yaratan dizaynı ile salonumuzda siz değerli konuklarımızı ağırlayalım. Hadi formu doldurarak banket birimimiz ile ilk irtibatı sağlayın!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yukarı Zaferiye Mahallesi, Paşa Yiğit Cd. No:26 Keşan/Edirne

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hotel  Saros Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.