Oteller Edirne

Edirne Antik Hotel

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Edirne Antik Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Edirne Antik Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Edirne Antik Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Edirne Antik Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Edirne Antik Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Edirne Antik Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Edirne Antik Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Edirne Antik Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Edirne Antik Hotel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Edirne Antik Hotel Hakkında

Tarihi içinde barındıran konağın otele dönüştürülmesi ile yıllardır konuklarımızı ağırlıyoruz. Edirne Antik Otel'de konaklama imkânı sağlamanın yanı sıra düğünlerinize de ev sahipliği yapıyoruz.

Yıllar içinde pek çok aşka şahitlik eden otelde şimdi de sizin için hazırlıklara başlıyoruz. Açık ve kapalı alan seçenekleri ile dilediğiniz konseptte bir gece geçirebilirsiniz. Bahçemizde şık bir düğün veya balo salonumuzda nezih bir gece tercih edebilirsiniz. Yemekli ve kokteyl tarzı organizasyonlarda 150 ila 200 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Konuklarınız için en iyi hizmet ve yüksek kalite standartları vaat ediyoruz. Profesyonel ekibimiz de bu konuda son derece özenli ve kusursuz hizmet sunuyor.

Düğün planlaması yapmak uzun ve karmaşık bir süreç gerektiriyor. Bu yüzden alanında uzman ekiplerle çalışmayı tercih etmelisiniz. Bahçe düzenlemesi ve kır düğünü konsepti veya salon süslemeleri için organizasyon firmaları ile anlaşmanız gerekli olabilir. Süslemeleri kendiniz yapmayı da tercih edebilirsiniz. Bu konuda hizmet personellerimizin yardımını da talep edebilirsiniz. Kokteyl, açık büfe veya yemekli düzende hazırlanan davet alanlarında; nikâh masası, gelin yolu, karşılama masası gibi bölümleri de dekore etmek önemli. Şıklığı bütün olarak sağlamak ve uyumlu bir ortam gecenizi benzersiz kılacaktır…

Edirne Antik Hotel ailesi olarak mutfağımızda da hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Konuklarınızı özel şekilde ağırlamak ve ikramlar sunmak için tercihleriniz doğrultusunda uzun bir yemek listesi oluşturuyoruz. Karşılama ikramları, hoş geldin kokteylleri, ara sıcaklar, çerez veya atıştırmalıklar, ana yemek ve düğün pastası bizim aklımıza gelen seçeneklerden bazıları. Karar vermeniz için yaptığımız görüşmelerde müzisyenlerimiz hakkında da konuşuyoruz. Bu sayede düğünüz tam anlamıyla tarzınıza uygun bir şekilde tasarlanmış oluyor.

Detaylar hakkında görüşmek ve çözüm ortaklarınızla ortak bir süreç yönetebilmek için Antik Hotel Edirne iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sabuni Mithat Paşa Mah. Banka Sok. Maarif Cad. No: 6 Merkez/ Edirne

 • Haritadaki Konumu

  Edirne Antik Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.