Rota Balık Restaurant

E-posta Gönder

  • Demirköy, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Rota Balık Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Rota Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Rota Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzara Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Rota Balık Restaurant Sık Sorulan Sorular

Rota Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Rota Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Rota Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Rota Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Rota Balık Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Rota Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Rota Balık Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Rota Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rota Balık Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon, kına, parti, nişan, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Rota Balık Restaurant Hakkında

Eşsiz doğasının güzelliği ile görenleri büyüleyen İğneada'da yer alan Rota Balık Restaurant davetlerinize ev sahipliği yapıyor. Yıllardır hizmet verdiği adresinde lezzetin adresi olan restoranımız, nikâh sonrası yemek organizasyonları için keyifli bir atmosfer yaratıyor... Bilmeyenler için mekân özellikleri, konsept ve sunduğumuz hizmetlerden bahsedelim:

Rota Balık Restaurant sahil restoranı konseptiyle mavi ve beyaz renklerin kullanıldığı bir ortama sahip. Beyaz renk masa ve sandalye tercih ettiğimiz davet alanlarını tasarlarken bütün renklerle kombin yapabiliyoruz. Tercih ettiğiniz bir konsept olduğunda bunu erkenden belirtmeniz gerekiyor. Bu sayede organizasyon firmalarının desteğiyle süreci hem kolaylaştırabilir hem de profesyonel ellerde tasarlama şansı elde edebiliriz.

Denizle arasında yalnızca kumsal olan mekânımız iyot kokusuyla dolarken, yaz aylarında camekanlı alanın açık olarak kullanılması sayesinde denizden esen tatlı esintilerle ferahlayacaksınız. Kış aylarında ise dışarıdan gelen dalga sesleri ve uğultulara rağmen sıcak bir ortam sizi bekliyor...

Mutfağımızdaki çalışmalar da hız kesmeden devam ediyor! Kırklareli'nin Karadeniz tarafında bulunmamız denizin getirdiği benzersiz tatları konuklarınıza sunma şansı veriyor. Mevsiminde taze balık ve deniz mahsulleri ile davet menülerinizi hazırlıyoruz. Üstelik her mevsim istediğiniz lezzete ulaşabileceğiniz stoklarımız da var. Soğuk ve sıcak mezelerimizle birlikte geniş bir yelpazeye sahip olan davet menülerine farklı damak tatlarına hitap edecek ekstra dokunuşlar da yapabiliriz. Kutlama pastası dışında tatlı ve meyve ikramlarını da restoranımızda bulabileceksiniz.

Hafif müzik eşliğinde doyasıya eğlence de sağlıyoruz. Nikâh sonrası yemekleriniz konsept ve müziklerle bir anda eğlenceye dönüşüyor...

Hayallerinize kavuşmak için acele edin! Bir an önce sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya Rota Balık Restaurant İğneada iletişim formunu doldurarak irtibata geçin. Unutulmaz bir nikâh sonrası yemeği tasarlamak için heyecanla sizi bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Liman Cad. Yelken Otel Karşısı No: 39 İğneada- Demirköy/ Kırklareli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.