İğneada Liman Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İğneada Liman Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

İğneada Liman Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

İğneada Liman Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Teras Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İğneada Liman Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

İğneada Liman Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

İğneada Liman Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.İğneada Liman Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


İğneada Liman Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İğneada Liman Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İğneada Liman Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İğneada Liman Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


İğneada Liman Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İğneada Liman Restaurant düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, parti, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

İğneada Liman Restaurant Hakkında

İğneada Liman Restaurant, İğneada Limanı’nın eşsiz manzarası ve en taze balıkları ile konuklarını ağırlıyor. Profesyonel kadrosu ve tecrübeli aşçıları ile denizden sofralarınıza en taze deniz mahsullerini taşırken özel tarifler kullanıyor. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız eşsiz deniz manzarası ve temiz havası ile başınızı döndürecek kusursuz bir doğa sizi karşılıyor.

İğneada tatillerinizi yaparken doğanın huzuru ile buluşarak şehir kirliliklerinden uzaklaşabilme şansı sunuyor. Türkiye’nin 3. en büyük balıkçı barınaklarının olduğu limanı olarak da biliniyor. Limanda çıkan balıklar istavrit, palamut, çinekop, kalkan, palamut, lüfer, tekir ve mezgit. Ayrıca bir göller bölgesi olan İğneada’da kızılkanat, kefal, ilerya gibi balıkların bulunduğu göller koruma altında bulunuyor.

Böylece İğneada Liman Restaurant balık severlerin mutlaka yollarının düşmesi gereken bir yer haline geliyor. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız tazelikte balıklar ile gerçek bir ziyafet yaşayacaksınız. Ayrıca keyifli organizasyonlar düzenleyebileceğiniz restaurantımızda özel aile yemekleri, iş toplantıları, doğum günü veya kutlamaları gerçekleştirebiliyoruz hatta nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonlarınız için şık bir alternatif oluyor.

Çiftlerimizin gece boyunca aileleri ile sohbetler edebileceği bir ortam yaratarak masalarımızı düzenliyoruz. Tercih ettiğiniz müzik tarzına uygun olacak şekilde tercihler yaparak gecenizi şenlendiriyoruz. Hatta eğlenmek isteyen konuklarımız ile müziğin sesini biraz daha açarak dans edebilecekleri bir ortama dönüştürüyoruz ortamı. Gecenizi ve sizi kucaklayan doğa ile biz de gerek mekân süslemeleri gerek eşsiz tatlarımız ile gecenizi yalnızca size özel kılıyoruz.

Denizin yosun kokusu ile etrafımızı saran çam ağaçlarının kokusu da sizi sarıyor ve artık siz de ailemizden oluyorsunuz. Çünkü bundan sizi de sıklıkla ağırlayacağımızdan eminiz…

Ayrıca nikahtan sonra dış çekimler için de imkân yaratan bir bölge olduğunu unutmayın ve hazırlıklı gelin, burada unutulmaz anlar yaşayacak ve fotoğraflar ile ölümsüzleştir isteyeceksiniz.

Siz de kış aylarında hafta sonu kaçamakları yapmak ya da yaz sezonunda İğneada’yı ziyaret etmek ve İğneada Liman Restaurantta keyifli bir gece geçirmek isterseniz formu doldurarak irtibat sağlayabilirsiniz. Arzu ederseniz kişi sayısı ve isteklerinize bağlı olarak özel İğneada Liman Restaurant fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İğneada- Liman Mevkii

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İğneada Liman Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.