Nikah Sonrası Yemeği Kırklareli

Balkaya Alabalık Restaurant

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Balkaya Alabalık Restaurant Hakkında

Balkaya Restaurant’ın sunduğu hizmetleri öğrenmeye hoş geldiniz. Eğer siz de Kırklareli’nde nikah sonrası yemeği düzenlemek istiyorsanız sağladığımız fırsatlar tam da size göre. Bugüne kadar sayısız etkinliğe ev sahipliği yapan restoranımız eşsiz doğa manzarasıyla ziyaretçileri büyülüyor. Yemyeşil çimlerin tam ortasında konumlanıyor. Doğanın tüm güzelliklerini önünüze seren bir masada oturacak, davetlilerinizin tebriklerini kabul edeceksiniz.

Trakya’nın ilk alabalık üretim tesisi olan Balkaya Alabalık Restaurant 1989 yılından beri çalışmalarını sürdürüyor. Biz de 2009’da en özel lezzetleri size ulaştırmaya başladık. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve ilgilimizle davetlilerinizin memnuniyet duyacağına eminiz.

Alabalık tesisimizde balıklarımızı özenle hazırlıyor, özel pişirme teknikleriyle son dokunuşu yaptıktan sonra masalara ulaştırıyoruz. Su kenarında yer alan masalarınızda huzuru hissedebileceksiniz. Aynı zamanda lezzet şöleni yaşayacaksınız.

Nikah sonrası yemekleri için bizi tercih edecekseniz tavsiyemiz önceden iletişime geçmeniz. Her dönem oldukça fazla ziyaretçi bizi seçiyor ve lezzetlerimizi deneyimliyorlar. Bu nedenle maalesef boş masamız bulunmuyor. Önceden rezervasyon yaptırdığınız taktirde masalarınızı önceden hazırlayabiliriz. Böylece yer konusunda da sıkıntı yaşamazsınız. Davet menülerini önceden hazırlayabilir, tüm davetlilerinize eş anlamlı olarak servis edebiliriz.

Etrafta bulunan dereler, yemyeşil alanlar ve doğanın güzelliklerini görmek için belki de davetlilerinizle küçük bir tur bile atabilirsiniz. Küçük misafirlerimizin de rahatça oyun oynayabileceği ferah bir alan bir alanımız bulunuyor.

Şehir merkezinde yer almayan restoranımıza ulaşım oldukça kolay. Vize’ye sadece 24 kilometre uzaklıkta yer alan tesisimize Kıyıköy’den gelmek isterseniz 11 kilometre mesafedeyiz. Mekânımıza kendi aracınızla ulaşım sağladıktan sonra otopark hizmetimizden de yararlanabilir, rahatlıkla park yeri bulabilirsiniz. En lezzetli balıklar Balkaya Alabalık Çiftliği Balkaya Köyü Vize/Kırklareli adresinde sizi bekliyor.

Siz de doğayla iç içe, huzur veren bir mekânda nikah sonrası yemeğinizi düzenlemek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Balkaya Köyü, Aksicim Yolu Üzeri 3. km

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.