Kırkpınar Kasap Restoran

E-posta Gönder

Kırkpınar Kasap Restoran Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Kırkpınar Kasap Restoran Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kırkpınar Kasap Restoran Hakkında

Baykal Et Üretim entegre tesisleri, 1979 yılında üretim faaliyetlerine başlamış olup, 2009 yılından itibaren Kırkpınar Kasap Restaurant ismiyle restoran hizmeti sunarak faaliyetlerini genişletiyor. Misafir memnuniyeti ilkesini kesintisiz olarak benimseyen firmamız, ürün ve hizmetlerini mevzuata ve standartlara uygun şekilde sunuyor. Aynı zamanda çevreye, doğaya ve hayvanlara saygılı tutumunu sürdüren deneyimli personeli ile topluma katkı sağlama amacını taşıyor.

Davet Alanları

Geniş ve ferah bir atmosfere sahip kapalı salonumuzda, geniş açıklıklar sayesinde konforlu bir hissiyatı deneyimleyeceksiniz. Dolaplarımızda sergilenen ürünlerimizi de görebileceğiniz bir alan dışında mekanımıza özgü bir ambiyans oluşturduk. Masa düzenlemelerimiz, konforunuzu ön planda tutarak geniş bir alan bırakacak şekilde özenle yapıldı. İhtiyaca göre birleştirilebilen masalarımız, farklı organizasyonlarınıza uygun esneklik sunuyor. Salonumuzun aydınlık ve etkili havalandırması sayesinde rahat bir ortamda bulunmanızı sağlıyoruz.

Dekorasyon

Ahşap masa ve sandalyelerin hükmettiği mekanımız, sıcak kahve tonlarının ağırlıklı olduğu dekorasyonuyla sizi karşılıyor. Özellikle aydınlatmalarımızın dokunuşuyla mekanımız adeta ışıl ışıl parlıyor. Camekanla çevrili yapısı, hem içeriyi hem de dışarıyı görmek isteyenler için ideal bir deneyim sunuyor. Duvar kağıtları ve dekoratif öğeler, mobilyalarımıza uyumlu olarak seçilerek mekanın bütünlüğünü koruyor. Masalarımızdaki canlı çiçekler ise atmosferimize doğal bir tazelik katıyor. Bu özelliklerle dolu mekanımız, sıcak ve davetkar bir ortam sunuyor.

Hizmetler

Misafirlerimize özgü bir deneyim sunmak adına size özel menü tadımı ve özelleştirilebilir menü seçenekleri sunuyoruz. Mekanımızda gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda dilediğiniz gibi menü içeriklerini değiştirebilme imkanınız bulunmakta. Etkinlikleriniz için dışarıdan bir fotoğrafçı getirme seçeneğiyle anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Organizasyonunuzu sorunsuz bir şekilde yönetmek için deneyimli bir organizasyon sorumlusu sizinle ilgilenecek ve gününüzü en konforlu şekilde geçirmenizi sağlayacak. Ayrıca, vale hizmetimiz sayesinde park sorunlarıyla uğraşmadan etkinliğinize odaklanabilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Baykal Et Besi Çiftliği'nde kendi ürettikleri doğal yemlerle özenle büyütülen küçükbaş ve büyükbaş hayvanlardan elde edilen tüm et ürünleri, Tahmis Köftecisi tarafından özel bir emek ve özenle hazırlanıyor ve Kırkpınar Kasap Restoran menüsüne ekleniyor. Köfteler, el emeği ile yoğrulup kömür ateşinde pişirilerek sunulurken, Edirne Tava Ciğeri ustalıkla inceltilmekte ve kaliteli malzemelerle hazırlanan ızgara çeşitleri, salatalar, çorbalar ve tatlılar gibi lezzetler, bu mekanda özenle sunulmakta. Malzeme kalitesine verilen önemden ödün vermeden Tahmis Köftecisi'nde damak zevkinize hitap eden bir deneyim sizi bekliyor.

Nikah sonrası düzenlemek istediğiniz yemek organizasyonları için lezzetli ve doğru adrestesiniz. Özel anlarınıza anlam katan bir deneyim sunmak için buradayız. Sizi ağırlamaktan ve bu anlara tanık olmaktan büyük mutluluk duyacağız. Bu lezzetli ve mutlu deneyimi bizimle yaşamak isteyen çiftlerimiz Kırkpınar Kasap Restaurant Edirne Merkez fotoğraflarını inceleyebilir, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir “Ücretsiz Teklif Al” butonunu kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.