Hilly Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hilly Hotel - Nikah Sonrası Yemeği
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Hilly Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Hilly Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan
Manzara
Ada manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Hilly Hotel Sık Sorulan Sorular

Hilly Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Hilly Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.Hilly Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.


Hilly Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hilly Hotel 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 50 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hilly Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hilly Hotel düğününüz için vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Hilly Hotel Hakkında

Edirne’nin en güzel noktasında bulunan otelimiz Hilly Hotel’de 2013 yılından beri muhteşem manzaralı nezih işletmemizle şehir otelciliğinin öncülerinden biriyiz. Yiyeceklerimiz, içeceklerimiz, hizmetlerimiz, davet alanlarımız, kısacası tüm detaylarımızla harikulade bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Siz de nikah sonrası yemeğinizi gerçekleştirmek için bir Edirne düğün mekanı arıyorsanız, Hilly Hotel’e hoş geldiniz!

Davet Alanları

Otelimizde 3 davet alanı bulunmakta.

● Behiç Odrin Toplantı Salonu: 196 metrekarelik genişliğe sahip kapalı toplantı alanımızda 120 kişilik hizmet kapasitesine sahibiz.
● Behiç Toplantı Salonu: 150 metrekarelik kapalı salonumuz, 3 metrelik tavanı sayesinde oldukça havadar. Akşam yemeği düzeninde 100 kişilik hizmet sunuyoruz.
● Odrin Toplantı Salonu: Küçük kapalı alanımızda yemek düzeninde 45 kişiye hizmet verebiliyoruz.

Dekorasyon

Beyaz ve bej gibi doğal renklerin hakim olduğu davet alanlarımıza sadeliğin güzellik kattığını düşünüyoruz. Led ışıklandırmalarla güzelce donattığımız salonlarımız, nikah sonrası yemeğiniz için en güzel Edirne düğün mekanlarından biri oluyor. Yere kırmızı halımızı seriyor, sizi ve misafirlerinizi harikulade bir şekilde karşılıyoruz. Yeşil bitkiler, mumlar ve banket masalar, toplantı alanlarımıza renk katan ayrıntılardan sadece birkaç tanesi oluyor, davet alanlarımızda şık bir ortam oluşturuyoruz.

Hizmetler

Nikah sonrası yemeğiniz için gereken bütün detaylarla Hilly Hotel’de çalışan profesyonel ekibimiz bizzat ilgileniyor. Ses sistemini sizin için hazır hale getirerek davetiniz boyunca şahane müziklerin size eşlik etmesini sağlıyoruz. Siparişe özel tatlılar hazırlıyor, gelin buketi gibi küçük detaylar konusunda dahi yardımcı oluyoruz. Evinizde gibi hissedeceğiniz güzel mi güzel otelimiz, nikah sonrası yemeğiniz için özenle hazırlanıyor.

Yiyecek / İçecek

Otelimizde bulunan restoranlarda sadece Türk mutfağından değil, dünya mutfağının inceliklerinden de yararlanıyoruz. Karma lezzetler sunuyor, yediden yetmişe herkesin damak tadına hitap ediyoruz. İşini aşkla ve profesyonelce yapan aşçılarımız, kalbinize giden yolun midenizden geçtiğini bilerek harikulade yiyecekler hazırlıyor. İşletmemizde yer alan 360 derece manzaralı Vento Restaurant, farklı sunumlarla ve sağlıklı mutfağıyla sizin de kalbinizde özel bir yer edinecek.

Mükemmel lezzetlerden, şahane bir hizmetten ve güzel bir manzaradan siz de faydalanmak isterseniz, Hilly Hotel’de Edirne düğün salonumuza bekleriz. Nikah sonrası yemeğiniz, davetinize katılan kimsenin aklından çıkmayacak! Rezervasyon fırsatlarımız ve ödeme seçeneklerimiz hakkında daha ddetaylı bilgi almak için sayfamızda yer alan iletişim numaralarını kullanarak ekibimize ulaşabilirsiniz. Kalitenin tanımını yeniden yazdığımız mekanımızda sizi de ağırlamak isteriz.

İletişim

  • Adres:

    Şükrü Paşa Mah. Kıyık Cad. No:254 Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hilly Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.