Band's Life

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Band's Life
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Band's Life Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Band's Life Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Band's Life Sık Sorulan Sorular

Band's Life düğün fiyatları ne kadar?

Band's Life düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Band's Life düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Band's Life kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Band's Life 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Band's Life düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Band's Life düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Band's Life düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Band's Life düğün dışında doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri, kına, nişan, kurumsal etkinlikler, parti, baby shower, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Band's Life Hakkında

Edirne’de unutulmaz anılar biriktireceğiniz düğünlerinizi organize ediyoruz! Band's Life bahçesinin ve salonunun kapılarını konuklarınıza açıyoruz. Hayallerinizin ötesinde bir gece için görüşmeler düzenleyerek isteklerinizi öğrendikten sonra harekete geçiyoruz.

Önceliğimiz hayallerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek! Bu yüzden kalabalık bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Yılların tecrübe ve bilgi birikimi ile hizmet veriyoruz. Güler yüzlü ve özenli bir şekilde sunumlar yapıyor, davet alanının tasarlanması ve organizasyon yönetimi görevlerini de üstleniyoruz. Konsept tercihlerinize uygun bir atmosfer yaratmak için çözüm ortaklarımızın da desteğini alarak hazırlıklara başlıyoruz.

Her mevsim farklı bir konsept ve davet alanı tercih edebilirsiniz! Kış aylarında taş yapının iç kısmında camekanlı kış bahçemiz, yaz aylarında ise bahçemiz çimler üzerinde kır düğün organize etme şansı sunuyor. Hayallerinizdeki gibi masalara baharı getiriyoruz… Çiçekler, zarif aksesuar ve dekorlarla yakalıyoruz şıklığı. Beyaz masa örtüleri ve beyaz tiffany sandalyelerle düzenlediğimiz konuk masalarında servis takımlarını da yerleştirdiğimizde ziyafetleriniz için hazır oluyoruz. Elbette birlikteliğiniz için özel dakikaların yaşandığı; nişan, nikâh masası veya kına köşenizi de dekore ediyoruz.

Davet menülerinizi de hazırlıyoruz! Band's Life Edirne’de fark yaratan davetlerin son hazırlık aşaması oluyor yemek listeleri. Taze ürünlerle lezzetli ve kaliteli besinleri bir araya getiriyoruz. Eşsiz tatlar sunuyoruz konuklarınıza. Karşılama töreni ikramları, ara sıcak, ana yemek ve kutlama pastasıyla uzun bir yemek listesi oluşturuyoruz.

Nezih ve şık bir geceye yakışan müzikler de orkestramız tarafından hazırlanan repertuvarla kesintisiz müzik ziyafetine dönüşüyor. Yıllarca çok konuşulacak zarafetiyle geceniz rüya gibi ve ışıl ışıl bir davet alanında gerçekleştiriliyor.

Siz de düğün, kına, söz, nişan, nikâh sonrası yemek gibi özel davetlerinizi tasarlamak için Edirne düğün salonlarından fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız, Band's Life tam size göre! İletişime geçerek Band's Life Edirne adresimizde konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sayfanın üst kısmındaki formu doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    1. Murat Mah. Zübeyde Hanım Cad. 56 Merkez/ Edirne

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Band's Life Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.