Leylandi Kır Bahçesi

E-posta Gönder

  • Merkez, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Leylandi Kır Bahçesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Leylandi Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Leylandi Kır Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Leylandi Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Leylandi Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Leylandi Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Leylandi Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Leylandi Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Leylandi Kır Bahçesi 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Leylandi Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Leylandi Kır Bahçesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Leylandi Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Leylandi Kır Bahçesi düğün dışında sünnet düğünü, kına, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Leylandi Kır Bahçesi Hakkında

Yemyeşil bir kır bahçesi, profesyonel hizmet ve eğlenmeye doyamayacağınız bir organizasyon…

Leylandi Kır Bahçesi Kırklareli olarak hayallerinizdeki organizasyonu gerçeğe dönüştürüyoruz. Uzun senedir Kırklareli’nde düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, organizasyon adına çiftlerin isteklerini harfiyen yerine getiriyoruz. Özel günlerin değerini bilen ve her sene kendini geliştiren yenilikçi bir işletmeyiz. Değişen düğün konsept ve temaları yakından takip ediyor süslemelerimizi güncel olarak yenileyerek çiftlere birçok seçenek sunuyoruz.

Davet alanımız ve hizmetlerimizden bahsetmek gerekirse;

-Doğanın güzelliklerini bir arada görebileceğiniz huzurlu bir çim bahçeden oluşan davet alanımızın kapasitesi oldukça fazladır. İster yemek düzeninde ister seniz ise
kokteyl düzeninde bir oturma planı hazırlayabiliyoruz.

-Kötü hava şartlarından etkilenmeyeceğinizi bildirmek istiyoruz. Bahçe üzerine kurulan platformumuzun üstünde ahşap çatı bulunduğundan dolayı yağmur yağma ihtimalini düşünmeden kesintisiz bir şekilde eğlenebileceksiniz.

-Gösterişli bir kır alanında bulacaksınız kendinizi. Masa ve sandalye süslemelerinde istediğiniz renk ve kumaşta tercih ediyor alanı kusursuz bir görünüme kavuşturuyoruz. Eğer ki konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız organizasyon firmaları aracılığıyla konseptinize uygun aksesuar, dekor ve süsleme temin edebiliyoruz.

-10’ar kişilik masa ve beyaz tiffany sandalyeleri davetli sayınıza uygun olarak herkesin oyun pistini rahatça görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Oyun pistine geniş bir alan bırakıyor, kalabalık olsanız dahi ferah bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz.

-Organizasyonunuz için anlaştığımız orkestra ve müzisyenler düğün sektöründe tecrübeli olduklarından dolayı organizasyon süresince hareketli şarkılar dinleyerek yorulsanız bile yerinize oturmak istemeyeceksiniz.

Leylandi Kır Bahçesi adres bilgisini detaylı bir şekilde vermek gerekirse. Doğu Mahallesi Kırklareli Barajı DSİ yolu üzerinde 1 km ilerleyerek Seyfioğlu Tabyasını göreceksiniz ve onun hemen bitişiğinde bize kolayca ulaşabileceksiniz.

Hayatınızın en özel organizasyonunu siz de bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Doğu mah. Seyfioğlu Tabyaları Mevkii DSİ Baraj Yolu Üzeri 1.km DSİ Baraj Yolu Üzeri 1.km, 39100 Karakoç Köyü/Kırklareli Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.