Kır Düğünü Kırklareli

Ala Wedding Garden

  • Kapasite
    200 - 4500 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ala Wedding Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ala Wedding Garden Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 4500

Ala Wedding Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Ala Wedding Garden Sıkça Sorulan Sorular

Ala Wedding Garden düğün fiyatları ne kadar?

Ala Wedding Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ala Wedding Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ala Wedding Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ala Wedding Garden 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 4500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ala Wedding Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ala Wedding Garden düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Ala Wedding Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ala Wedding Garden düğün dışında nişan, bayi toplantısı, kına, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Ala Wedding Garden Hakkında

2014 yılından beri siz değerli konuklarımızın özel anlarını benzersiz kılmak için çalışıyoruz...

Sayısız çiftimizin mutluluğunu paylaştığımız kır bahçemizde faklı ve kişiye özel konseptler tasarlıyoruz. Çiftlerimizin hayallerindeki geceyi yaratabilmek için ise organizasyon sorumlumuz ile birlikte planlamalar ve düzenlemeler yapıyoruz!

Hazırlıklara başlamadan önce ise çiftimizin kır düğünü fikirlerini öğreniyoruz. Böylelikle sizler için birbirinden farklı konseptler yaratma şansımız oluyor.

Konsept demişken;

Yeniliklere açık vizyonumuz ile özellikle kır düğünü organizasyonları ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Sektörde öncü isimler arasında yer alıyoruz. Hatta Kırklareli kır düğünü konseptleri arasında fark yaratmaya da devam ediyoruz...

Konseptlerimizi çiftlerimizin konsept fikirlerine uygun bir şekilde tasarlarken renk tercihlerine bile dikkat ediyoruz. Organizasyon sorumlumuz ile gece boyunca yanınızda oluyoruz. Eğer hala konsept fikirlerinize karar veremediyseniz bu konuda da size rehberlik ediyoruz.

Yalnızca konseptlerinizi tasarlamakla kalmıyoruz! Özel anlarınızı ölümsüz kılacak ve şık fotoğraf çekimleri yapmanıza yardımcı olacak fotoğraf çekim alanları, düğün anı defteri bölümleri ve gelin yolunuz da tasarlıyoruz. Tabii ki konuklarımızın masalarını da konseptini de uygun renkler ile ve şık aksesuarlarla dekor ederek kır bahçemizi düzenliyoruz.

Çiftlerimizin sonsuza kadar evet diyecekleri nikah masalarını da başka yerde bulamayacakları şekilde dizayn ediyoruz. Mesela gecenizi kilise düğünü gibi dekore edebilir ve ayakta nikah töreni için nikah sehpanızı şık bir arka fon ile tasarlayabiliriz. Ayrıca oturma düzeninde düzenleyeceğimiz nikah masanızın için de bir çardak veya sizin hayal ettiğiniz tarzda çiçekler de ekleyebiliriz.

Bütün bunların yanında organizasyonlarınızı yemekli, yemeksiz veya kokteyl tarzında düzenleyebiliyoruz. Arzu ettiğiniz menüleri eşsiz tatlar ile hazırlıyor ve konuklarımızın beğenisine sunuyoruz. Bir organizasyon için ihtiyacınız olandan fazlasını bulabileceğiniz Ala Wedding Garden Kırklareli'de sizin için benzersiz organizasyonlar düzenlemek için hazırlanıyor!

Eksiksiz bir gece ve benzersiz konseptler ile yalnızca size özel, uzun yıllar unutulmayacak bir organizasyon düzenlemek isterseniz Ala Wedding Garden sizi bekliyor. Siz de formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Pınar Mah. Kadastro Yolu Sk. No: 26 Kırklareli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.