Ala Wedding Garden

E-posta Gönder

  • Merkez, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Ala Wedding Garden
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 4500

Ala Wedding Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Ala Wedding Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ala Wedding Garden Sıkça Sorulan Sorular

Ala Wedding Garden düğün fiyatları ne kadar?

Ala Wedding Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ala Wedding Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Ala Wedding Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ala Wedding Garden 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 4500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ala Wedding Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ala Wedding Garden düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Ala Wedding Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ala Wedding Garden düğün dışında nişan, bayi toplantısı, kına, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ala Wedding Garden Hakkında

2014 yılından beri siz değerli konuklarımızın özel anlarını benzersiz kılmak için çalışıyoruz...

Sayısız çiftimizin mutluluğunu paylaştığımız kır bahçemizde faklı ve kişiye özel konseptler tasarlıyoruz. Çiftlerimizin hayallerindeki geceyi yaratabilmek için ise organizasyon sorumlumuz ile birlikte planlamalar ve düzenlemeler yapıyoruz!

Hazırlıklara başlamadan önce ise çiftimizin kır düğünü fikirlerini öğreniyoruz. Böylelikle sizler için birbirinden farklı konseptler yaratma şansımız oluyor.

Konsept demişken;

Yeniliklere açık vizyonumuz ile özellikle kır düğünü organizasyonları ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Sektörde öncü isimler arasında yer alıyoruz. Hatta Kırklareli kır düğünü konseptleri arasında fark yaratmaya da devam ediyoruz...

Konseptlerimizi çiftlerimizin konsept fikirlerine uygun bir şekilde tasarlarken renk tercihlerine bile dikkat ediyoruz. Organizasyon sorumlumuz ile gece boyunca yanınızda oluyoruz. Eğer hala konsept fikirlerinize karar veremediyseniz bu konuda da size rehberlik ediyoruz.

Yalnızca konseptlerinizi tasarlamakla kalmıyoruz! Özel anlarınızı ölümsüz kılacak ve şık fotoğraf çekimleri yapmanıza yardımcı olacak fotoğraf çekim alanları, düğün anı defteri bölümleri ve gelin yolunuz da tasarlıyoruz. Tabii ki konuklarımızın masalarını da konseptini de uygun renkler ile ve şık aksesuarlarla dekor ederek kır bahçemizi düzenliyoruz.

Çiftlerimizin sonsuza kadar evet diyecekleri nikah masalarını da başka yerde bulamayacakları şekilde dizayn ediyoruz. Mesela gecenizi kilise düğünü gibi dekore edebilir ve ayakta nikah töreni için nikah sehpanızı şık bir arka fon ile tasarlayabiliriz. Ayrıca oturma düzeninde düzenleyeceğimiz nikah masanızın için de bir çardak veya sizin hayal ettiğiniz tarzda çiçekler de ekleyebiliriz.

Bütün bunların yanında organizasyonlarınızı yemekli, yemeksiz veya kokteyl tarzında düzenleyebiliyoruz. Arzu ettiğiniz menüleri eşsiz tatlar ile hazırlıyor ve konuklarımızın beğenisine sunuyoruz. Bir organizasyon için ihtiyacınız olandan fazlasını bulabileceğiniz Ala Wedding Garden Kırklareli'de sizin için benzersiz organizasyonlar düzenlemek için hazırlanıyor!

Eksiksiz bir gece ve benzersiz konseptler ile yalnızca size özel, uzun yıllar unutulmayacak bir organizasyon düzenlemek isterseniz Ala Wedding Garden sizi bekliyor. Siz de formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.