• Kapasite
  50 - 2000 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Deniz kenarında yer alıyor.
 • Zeminde doğal çim kullanıyor.
 • Menü tadımı yapılabiliyor.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
 • Canlı müzik / DJ seçeneği var.
 • Işık şovuyla renk katıyor.
 • Bride party seçeneği sunuyor.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.

Sporköy Tuzla Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Sporköy Tuzla Kapasite

Kır Bahçesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 2000
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 2000

Sporköy kapalı alan
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 450

Deniz Bahçesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 600
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 600

Orman Bahçe
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 1000

Sporköy Tuzla Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Deniz kenarında Havuz başı Orman içinde Şehir merkezinde Teras After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Ada manzaralı Deniz manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Sporköy Tuzla Sıkça Sorulan Sorular

Sporköy Tuzla düğün fiyatları ne kadar?

Sporköy Tuzla düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Sporköy Tuzla düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sporköy Tuzla kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sporköy Tuzla 50 kişiden 2000 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 2000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sporköy Tuzla düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sporköy Tuzla düğününüz için hazırlık odası, catering firması getirme, organizasyon sorumlusu, yemek servisi, fotoğrafçı getirme, organizasyon firması getirme, işık, ses ve sahne hizmeti, menü tadımı ve menüde değişiklik sunmaktadır.

Sporköy Tuzla düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sporköy Tuzla düğün dışında parti, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, baby shower, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar, sünnet düğünü, doğum günü, kına ve piknik hizmeti vermektedir.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Sporköy Tuzla Hakkında

Sporköy Tuzla, 2024 yılında hizmete girdi. Sporköy Tuzla’nın bağlı olduğu şube Sporköy ise faaliyetlerine 2015 yılından beri aktif olarak devam etmekte. Yılda 150’den fazla organizasyona ev sahipliği yapan firma yeni şubesiyle de çok fazla tercih edileceğinin sinyalini şimdiden veriyor. Kapılarını hizmete açtığından beri rağbet gören Sporköy Tuzla, kır düğünlerinin ilk tercihi olma yolunda ilerliyor.

Davet Alanları

Tuzla kır düğün salonları arasında bulunan işletme, 4 ayrı alan ile heyecanla beklediğiniz düğünlerinizi gerçekleştirmek için imkan sağlıyor. Kır Bahçesi açık alanıyla 2.000 konuğu aynı anda ağırlayabiliyor. 1.000 kişiyi bünyesinde barındıran Orman Bahçe, adından da anlaşılacağı üzere ağaçların içerisinde konumlanıyor. 600 konukla davetlerinizi düzenleyeceğiniz Deniz Bahçe, denizin kenarında yer alıyor. Girişi deniz üzerinden yapmak isteyen çiftlere imkan tanıyor.

Dekorasyon

Sporköy Tuzla, davet mekanı olmasının yanında organizasyon firması olarak da dekore etme görevini üstleniyor. Tuzla’da kır düğünü mekanlarından olan işletmemizde, çiftlere önceden örnek masa gösterimi yaparak konseptlerimiz hakkında fikir edinmelerine ve bir seçim yapmalarına yardımcı oluyoruz. Tonet, napolyon, hazeran döşemeli sandalye seçeneklerimiz mevcut. Masalardan ise dikdörtgen, C. yuvarlak formlular mevcut. Açık renkli masa örtülerinin donattığı masaların üzerinde bahar çiçekleri, mumluklar yer alıyor.

Hizmetler

Tesislerimizde hizmetlerimizin sınırı yok! Şehir dışından gelen konuklarınız ya da eğlenceyi yarıda kesmek istemeyen misafirleriniz için konaklama seçeneğimiz de bulunuyor. Müzik dolu, capcanlı saatler geçirebilmeniz için ses ve ışık sistemimizi hazır hale getiriyoruz. Üstüne üstlük canlı müzik ve DJ performansıyla coşkuyu ayyuka çıkarıyoruz. Her ihtimali değerlendirip tedbirimiz alıyoruz ve jeneratörümüzü her daim hazır bekletiyoruz.

1.000 aracı rahatlıkla sığdırabileceğimiz otoparkımızla araçlarınızı güvenle bırakabileceğiniz alan sunuyoruz. Gelin odamızın kapıları sizlere açıyoruz böylelikle günün heyecanını yatıştırabilir ve hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz. Yemek servisini yapan profesyonel hizmet ekibimiz, 25 yıllık aşçının elinden çıkan ve sizin seçtiğiniz menüleri masalara servis etmek için hazır bekliyor olacak.

"Hayallerin gerçeğe dönüştüğü mekan. Sporköy Tuzla." İmkanlarımızdan ve hizmetlerimizden faydalanıp harika bir kır düğününüz olsun istiyorsanız ve Tuzla kır düğün fiyatları kapsamında tesisimizin verdiği teklifini öğrenmeyi arzu ediyorsanız bizlere iletişim numaramız üzerinden ulaşabilir ya da “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0216 706 16 28

 • Adres::

  Doğa Köşkü Rauf Orbay Cad. No: 193 Tuzla

 • Haritadaki Konumu

  Sporköy	Tuzla Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.