Şelale Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Şelale Kır Bahçesi Hakkında

Yıllardır Irmak Düğün Salonları bünyesinde bulunan Şelale Kır Bahçesi kır düğün salonu konsepti ile Edirne’de ilk akla gelen mekânlar arasında yer alıyor. Üstelik profesyonel ekibi ile kusursuz ve kaliteli hizmet sunuyor çiftlerine!

Şelale Kır Bahçesi her detayı özenle düşünülerek tasarlanmış geniş bir bahçeden oluşuyor aslında. Öyle ki bu bahçede çiftimizin konukları henüz gelmeden yakın arkadaşları ile dış çekimlere başlayabilecekleri küçük alanlar bile bulunuyor.

Salonumuzun bulunan tabela özel gecenizin tarihi ve bilgileri ile alanlarımızı işaretliyor. Işıklı ve şık tasarımlar ile çiftimizin baş harflerini de kullanabiliyoruz. Girişte konuklarınızı karşılayan bu bölümde anı defteri de bulunuyor. Böylece konuklarınızın güzel dileklerini yazabilecekleri ölümsüz bir anı oluşturuyoruz sizin için!

Aynı alanı farklı şekillerde de tasarlayabiliriz tabii ki! Mesela konseptinize uygun ahşap bir masa kullanabiliriz ya da deniz kabukları ile deniz tutkunlarına uyarlayabiliriz. Deniz kabukları demişken; masalarınızı da bu şekilde süsleyebiliriz.

Belki de şık fanuslar kullanırız dekor amaçlı. Hatta canlı çiçekler ile kır konseptinizi tamamlayabiliriz. Gelin masanızı da yine çiçekler ile kusursuz bir şekilde tasarlayabiliriz.

Aslında çiftlerimiz ne hayal ederse onu gerçekleştirebiliriz. Şelale Kır Bahçesi’nin hiçbir kısıtlaması bulunmuyor.

Organizasyon sorumlumuz da size fikirler verebilir. Daha önceki onlarca çalışmamızdan da yardım alabilirsiniz. Fakat sınırsız imkânlarımız doğrultusunda tamamen size ait konseptler oluşturabiliriz.

Işıl ışıl bahçemiz de kalabalık resepsiyonlarınızı gerçekleştirirken yemeklerimiz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En taze malzemeler ile lezzetli yemekler hazırlıyoruz. Şık sunumlar ile konuklarınıza ikram ediyoruz.

Kokteyl tarzındaki düğünleriniz için açık büfe şeklinde bir düzen de oluşturabiliriz. Konuklarınıza servis de yapabiliriz ikramlarınızı!

Geniş pistimizde saatlerce yorulmadan dans edeceğiniz gece için sıra müziğe geliyor:

Arzu ederseniz bir müzik grubu ile anlaşabileceğimiz gibi klasik müzik de tercih edebilirsiniz. Belki de bir orkestra isteyeceksiniz. Bizim sahnemiz ve ses sistemimiz bunların tümüne uygun…

Şelale Kır Bahçesi olarak bütün tercihleriniz için alternatifler sunuyoruz. Formu doldurarak siz de Edirne kır düğün salonları arasında yer alan ve tüm bu imkânları sunan mekânımız ile iletişime geçebilirsiniz!

İletişim

Şelale Kır Bahçesi Düğün Yorumları (3)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Sa

Saliha

Düğün Tarihi: 30.08.2015


Mekandan çok memnun kaldım. İlgileride çok iyiydi. Hiç bir problem olmadı. Sezai Irmak DÜğün salonunun 3 tane farklı yeri var. Kır düğünü yaptım ben. Fotoğrafçıda sorun oldu sadece. Onun dışında istediğim herşeyi yaptılar. Masalar temiz ve düzenliydi .Mum istedim masalarda ve yapıldı. Fiyat... devamı 

G&A

Gülizar & Atahan

Düğün Tarihi: 22.08.2015


Bahçe kısmı gerçekten büyük ve edirne için güzel bir mekan ️

Ah

Ahmet

Düğün Tarihi: 01.08.2015


açık alanda kır düğünü konsepti şeklinde gerçekleştirdik düğünümüzü , merkezi bir yerde olduğu için ulaşımda sorun yaşanmadı. görsellik açısından mekan gayet güzeldi. süslemeler için renkleri biz seçtik mekan ayarladı ve istediğimiz gibi oldu. masalar geniş bir alandaydı.600 kişilik ikramlı bir... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.