Kır Düğünü Edirne

Kavaklık Kır Lokantası

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kavaklık Kır Lokantası Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kavaklık Kır Lokantası Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kavaklık Kır Lokantası Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Orman içinde Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Kavaklık Kır Lokantası Sıkça Sorulan Sorular

Kavaklık Kır Lokantası düğün fiyatları ne kadar?

Kavaklık Kır Lokantası düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kavaklık Kır Lokantası düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kavaklık Kır Lokantası kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kavaklık Kır Lokantası 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kavaklık Kır Lokantası düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kavaklık Kır Lokantası düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Kavaklık Kır Lokantası düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kavaklık Kır Lokantası düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, kına, parti, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlikler, piknik, bayi toplantısı, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Kavaklık Kır Lokantası Hakkında

Kavaklık Kır Lokantası olarak hizmet veren Kavaklık Restaurant Edirne'de konularını ağırlıyor.Neden mi kır lokantası?Profesyonel bir ekip ile çalışarak da eksiksiz organizasyonlar düzenliyoruz. Restaurantımızda temizlik ve hijyenden ödün vermeksizin çalışıyoruz. Konuklarımızı da güler yüzle ağırlıyor ve şehrin kalabalığından uzakta dinlenecekleri çok özen anlar yaşamalarını sağlıyoruz.Doğanın içinde eşsiz bir konumda bulunan kır bahçemizde aileniz ile birlikte keyifli doğa aktiviteleri düzenliyoruz. Hatta kır düğünü konseptlerinizi de çözüm ortaklarımızın desteği ile özel tasarımlar ile gerçekleştiriyoruz.Davetli sayısı konusunda asla sorun yaşamayacağınız geniş alanımızda fotoğraf çekimleri de oldukça keyifli oluyor. Bu yüzden organizasyon sorumlumuzun rehberliğinde çeşitli düzenlemeler de yapıyoruz. Mesela sade tasarımlar ile konuklarınızın masa ve sandalyelerini düzenliyoruz. Çiftimizin nikah masasının tasarımını da yapmayı unutmuyoruz. Doğanın içindeki düzenimizde abartıdan uzak ve şık alanlar oluşturuyoruz. Ağaçlardan sarkan rengarenk ışıklar ile bir ışıklandırma da neden olmasın?Yemekli organizasyonlarınız için bahçemizde kimi zaman uzun masalar kuruyor ve sıcacık aile yemekleri yiyebileceğiniz bir atmosfer oluşturuyoruz. Kimi zaman da küçük masalar ile yemekli düzende düğün konsepti sağlıyoruz. Kutlamaların olmazsa olmazı düğün pastasını da bir tören halinde takdim ediyoruz.Geçmişin izlerini taşıyan bir ambiyansta geleneksellik ile moderni sentezliyoruz. Hem geleneksel düğün yemeklerinizi şık sunumlar ile konuklarınıza sunabiliyoruz hem de modern müzikler ve süslemeler tercih edebiliyoruz.Müzik demişken bu konuda da tercihleriniz doğrultusunda müzik grupları ile anlaşıyoruz. Gecenizi özel kılmak için…Siz hayal edin biz Kavaklık Kır Lokantasında gerçeğe dönüştürelim! Eğer sizin de çok özel kır düğün fikirleriniz varsa durmayın, formu doldurarak bizimle iletişime geçin. Böylelikle siz fiyat teklifleri alarak son kararlarınız için adım atın. Biz de çözüm ortaklarımız ile birlikte çalışmalara başlayalım ve size özel bir gece tasarlayalım!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çanakkale Yolu Üzeri 10. Km

 • Haritadaki Konumu

  Kavaklık Kır Lokantası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.