IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı Tarihi yerler

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi Sıkça Sorulan Sorular

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi düğün fiyatları ne kadar?

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı, parti, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi Hakkında

1671 yılında IV. Mehmet tarafından Edirne Sarayına Av Köşkü olarak eklenmiştir. Tunca ırmağının iki kolu arasında kalan tarihi bu mekân Sarayiçi Tavuk Ormanı’nın içinde bulunmaktadır. IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi 2003 yılında restore edilerek turizm amaçlı kullanılmaya başlamıştır.

Böylece tarihe tanıklık etmiş, kusursuz doğanın içerisinde yer alan bu eşsiz alanda aileniz ile birlikte keyifli anlar geçirme şansı elde ediyor konuklarımız. Her özel gününüz için gerek kapalı alanı ile az sayıda yemekleriniz veya sabah kahvaltılarınız için uygun olabilirken; açık alanımızda keyifli yaz günleri ve yaz düğünleri gerçekleştiriyoruz.

Siz de ağaçların arasında kurulmuş masalarda konuklarınız ve sevdikleriniz ile birlikte kır düğünü konseptinde organizasyonlar gerçekleştirmek istemez misiniz?

Konseptinize uygun bir şekilde de masa ve sandalye giydirmeleri ile süslediğimiz masalarımızda konuklarınız en şık şekilde ağırlanmaya başlıyorlar. Gelin masası olarak da şık bir masa oluşturabiliyoruz. O da siz henüz gelmeden hazır oluyor.

Yemekli veya yemeksiz organizasyonlar düzenleyebileceğiniz IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi eşsiz ambiyansı ile doğanın sesinde huzurlu bir organizasyon şansı veriyor. Konuklarınızın çocukları için de harika bir tercih oluyor. Çocuk parkı ve hayvanat bahçesi ile onlarında keyifle koşturabileceği ve günümüz çocuklarının doğaya yaklaşma fırsatı bulacakları bir alan oluyor.

Tabii ki şehrin kalabalığı ve gürültüsünden de kurtulmuş oluyorsunuz! Bazı organizasyonlarınız için küçük bir orkestra ile sakin bir müzik eşliğinde sohbet ortamında bir kutlama gerçekleştirebiliyorsunuz. Müzisyenlerimiz ile anlaşarak da eğlenceli bir gece de tasarlayabiliyorsunuz.

IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi’nde gerçekleştirmek isteyeceğiniz bütün organizasyonlarınız için doğaya saygılı olacak şekilde geceler tasarlıyoruz! Bütün bu organizasyonlarınızı düzenlerken doğayı kirletmemek ve asla zarar vermemekten başka bir kısıtlama olmadan eşsiz anılar yaşıyoruz birlikte. Siz de özel anlarınızı bizimle yaşamak isterseniz yapmanız gereken yalnızca formu doldurmak!

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Sarayiçi Tavukormanı

 • Nasıl gelinir?

  Tavuk Ormanı Sarayiçi / EDİRNE

 • Haritadaki Konumu

  IV. Mehmet Av Köşkü Kır Kahvesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.