Fi Organizasyon

E-posta Gönder

Fi Organizasyon
  • Kayapınar, Diyarbakır.

Fi Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Fi Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Fi Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Fi Organizasyon Hakkında

Fi Organizasyon olarak 2015 yılından itibaren Diyarbakır’da hizmet vererek evlilik sürecinizin bütün aşamalarında yanınızda oluyoruz. Çiftlerimizin memnuniyeti ve samimiyetlerini görmek bizi mutlu ettiğinden işimizi daha da büyüttük. En önemli anlarınıza ufakta olsa dokunmak eğlenceli zaman geçirdiğinizi görmek işimizi daha güzel yapmamızı sağlıyor.

Organizasyon sürecimizde neler mi yapıyoruz?

Yıllar geçse de unutamayacağınız anlara sahip olmanız için titizlikle çalışıyoruz. Sizi ofisimize davet ederek nasıl bir organizasyon istediğiniz hakkında bilgi alıyoruz. Önceki çalışmalarımızdan size sunum hazırlıyor organizasyon hakkında danışmanlık yapıyoruz. Sizin için özel hazırlayabileceğimiz aksesuar fikirleri veriyor ve tarzınızı öğrenerek renklerimizi belirliyoruz. Konsept bir gece geçirmek isterseniz Osmanlı konsepti ve modern konseptleri sizin için hazırlıyoruz. Kına mumundan başlayarak kına tepsisi ve nedime bilekliklerinizi istediğiniz gibi tasarlıyoruz.

Kına gününüzde ikramlarınız ve kına hediyelerinizle masalarınızı süslüyoruz. Yorulduğunuzda oturmanız için kına tahtı hazırlıyor, yanlarına minderler koyarak konsept havası katıyoruz. Kına merasiminizde kına ekibimiz sizin yanınızda oluyor ve sizin için koreografi hazırlayarak dans ediyorlar. Eğlencenizi arttırmak için davul show ve orkestramızla güzel zaman geçirmenizi sağlıyoruz.
Kına gecesi ve bekarlığa veda partisinden önce gelin hamamı yapmak isterseniz hamam konseptinde de organizasyon hazırlıyoruz.

Fi Organizasyon Diyarbakır olarak kaliteyi hissedebileceğiniz eksiksiz bir kına gecesi organizasyonu geçirmenizi sağlıyoruz. Minimum fiyatlarımız 750-1000 TL aralığında değişerek bütçelere uygunluk sağlıyoruz. Siz de organizasyonunuzu bizimle çalışarak gerçekleştirmek isterseniz yandaki form üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.