Beyaz Organizasyon

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Organizasyon

Kategori

Yenişehir, Diyarbakır

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Beyaz Organizasyon
15 1

Yenişehir

Beyaz Organizasyon

Kardelen Organizasyon
15 1

Yenişehir

Kardelen Organizasyon

100 TL ve üzeri
Sistem Organizasyon
15

Yenişehir

Sistem Organizasyon

Hakkında

Şahane bir davet vermek istiyorsanız sizin yerine her şeyi A’dan Z’ye planlayan bir ekiple çalışmalısınız. Beyaz Organizasyon Diyarbakır’da size tam da bunu sağlıyoruz. Alanında uzman kadromuzla birlikte hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor, yıllar boyu unutulmayacak bir düğün organizasyonu hazırlıyoruz.

Hizmet çeşitliliğimizi ve müşteri portföyümüzü her geçen gün giderek genişletiyoruz. Toplumsal ihtiyaçlar çağın gelişimine paralel olarak çok çeşitlilik gösteriyor. Çağımızın temel problemi zaman darlığı. İnsanların yaptıkları seçimler onları sorunlardan kurtarabilir veya büsbütün bir keşmekeş içine sokabilir. İşte tam da bu noktada Beyaz Organizasyon olarak devreye biz giriyoruz. Hem zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor hem de düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Her şeyin tam da hayal ettiğiniz gibi belki de daha iyisi olacağına emin olabilirsiniz.

Beyaz Organizasyon olarak etkinliklerinizde ihtiyaçlarınız ve sorunlarınızın çözümüne yardımcı oluyoruz. Toplantı, tanıtım, fuar, davet, düğün, açılış, kurumsal etkinlikler ve temel atma törenleri, transfer, catering gibi daha pek çok alanda size zaman ve prestij kazandırmayı amaçlıyoruz. Kim olduğunuz ile ilgilenmiyoruz. Büyük, küçük iş ya da müşteri ayırt etmeden hizmet veriyoruz. Herkese, her işe aynı mesafe ve kalite anlayışımızla sorunlarınızın çözümünde nitelikli bir partner olmaya çalışıyoruz.

Organizasyon öncesi sizinle bir araya gelerek gereken planlamayı yapıyoruz. Gerisini ise ustalıkla biz hallediyoruz. Gereken her konuda yardımcı oluyor, size içtenlikle yaklaşıyoruz. İstek ve beklentileriniz doğrultusunda organizasyonunuzu planlıyoruz. Bugün ilk günkü heyecanımızın üzerine koyarak ve bunu yatırımlarımız ile destekleyerek daha mükemmele yaklaşmanın çabasını veriyoruz. Sizi de bizimle tanışmaya, büyük ailemizin parçası olmaya bekliyoruz.

Siz de Diyarbakır organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Beyaz Organizasyon’un şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu ücretsiz doldurabilirsiniz.

İletişim

Selçuk oral

Huseyİn Razİ Oral

  • Adres: Lise Cad. 1. Sok. Arda Plaza Kat :2 No :3

Beyaz Organizasyon Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


b&b

bawer & berivan

Düğün Tarihi: 17.06.2019

telefonla görüştüm çok sıcakkanlıydılar. her konuda yardımcı oldular sağolsunlar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!