Düğün Organizasyon Diyarbakır

Beyaz Organizasyon

5,0
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Beyaz Organizasyon Hakkında

Şahane bir davet vermek istiyorsanız sizin yerine her şeyi A’dan Z’ye planlayan bir ekiple çalışmalısınız. Beyaz Organizasyon Diyarbakır’da size tam da bunu sağlıyoruz. Alanında uzman kadromuzla birlikte hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor, yıllar boyu unutulmayacak bir düğün organizasyonu hazırlıyoruz.

Hizmet çeşitliliğimizi ve müşteri portföyümüzü her geçen gün giderek genişletiyoruz. Toplumsal ihtiyaçlar çağın gelişimine paralel olarak çok çeşitlilik gösteriyor. Çağımızın temel problemi zaman darlığı. İnsanların yaptıkları seçimler onları sorunlardan kurtarabilir veya büsbütün bir keşmekeş içine sokabilir. İşte tam da bu noktada Beyaz Organizasyon olarak devreye biz giriyoruz. Hem zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor hem de düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Her şeyin tam da hayal ettiğiniz gibi belki de daha iyisi olacağına emin olabilirsiniz.

Beyaz Organizasyon olarak etkinliklerinizde ihtiyaçlarınız ve sorunlarınızın çözümüne yardımcı oluyoruz. Toplantı, tanıtım, fuar, davet, düğün, açılış, kurumsal etkinlikler ve temel atma törenleri, transfer, catering gibi daha pek çok alanda size zaman ve prestij kazandırmayı amaçlıyoruz. Kim olduğunuz ile ilgilenmiyoruz. Büyük, küçük iş ya da müşteri ayırt etmeden hizmet veriyoruz. Herkese, her işe aynı mesafe ve kalite anlayışımızla sorunlarınızın çözümünde nitelikli bir partner olmaya çalışıyoruz.

Organizasyon öncesi sizinle bir araya gelerek gereken planlamayı yapıyoruz. Gerisini ise ustalıkla biz hallediyoruz. Gereken her konuda yardımcı oluyor, size içtenlikle yaklaşıyoruz. İstek ve beklentileriniz doğrultusunda organizasyonunuzu planlıyoruz. Bugün ilk günkü heyecanımızın üzerine koyarak ve bunu yatırımlarımız ile destekleyerek daha mükemmele yaklaşmanın çabasını veriyoruz. Sizi de bizimle tanışmaya, büyük ailemizin parçası olmaya bekliyoruz.

Siz de Diyarbakır organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Beyaz Organizasyon’un şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu ücretsiz doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Lise Cad. 1. Sok. Arda Plaza Kat :2 No :3

  • Haritadaki Konumu

    Beyaz Organizasyon Yol Haritası

Beyaz Organizasyon Yorumları (3)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Bawer & Berivan

Düğün Tarihi: 17.06.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

telefonla görüştüm çok sıcakkanlıydılar. her konuda yardımcı oldular sağolsunlar.

Sünnet

Düğün Tarihi: 22.08.2015

Beyaz organizasyon çalışanlarına çok teşekkür ediyorum güleryüzlü ve işini ciddi yapan hiç bir eksikliğe meydan vermeden düğün boyunca titizlikle çalıştılar çok memnun kaldım aldıkları ücret helalı hoş olsun.......

Melek & Serdar

Düğün Tarihi: 16.08.2015

fiyatı biraz fazla fakat süsleme olarak gayet hoş ve güzeldi kendilerine teşekkür ediyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.