Arat Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Arat Organizasyon Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı

    1.500 TL'den az

  • Aksesuar Kiralama

Arat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Arat Organizasyon Hakkında

Kına gecelerinin geçmişten bugüne kadar kültürümüzde önemli bir yeri var. Son zamanlarda ise farklı konseptler ile gerçekleştirilmeye başlandı. Biz de Şanlıurfa Arat Organizasyon olarak bu anlamlı gününüzde trende uygun, prensesler gibi hissedeceğiniz kusursuz bir kutlama gerçekleştirmek için titizlikle çalışıyoruz. Profesyonel ve deneyimli kadromuzla birlikte isteklerinize harfiyen uyuyor, dilediğiniz gibi bir kutlama gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Sağladığımız hizmetlerden bahsedecek olursak;

-Davet alanında bulunan masa ve sandalyelerinizi kınanıza uygun bir şekilde istediğiniz renkte giydirerek çiçek ve şamdanlarla masanızı süslüyoruz. Sandalye seçeneklerimizden de tiffany ve napolyon başta olmak üzere tarzınıza en uygun modeli seçme imkânı tanıyoruz.

-Kına tahtı kurarak bindallı ve kaftanınıza uygun aksesuarlarla süslüyoruz. Tahtınızın yanına yer minderi koyuyor ve böylece konsept bir hava yaratıyoruz. Kına dans ekibimizin sergilediği yöresel danslarla gününüze neşe katabilirsiniz.

-Geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestra ile anlaşıyor hareketli şarkılar eşliğinde akraba ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Işık, ses ve sahne hizmeti de sağlıyoruz.

-Yemekli bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz catering firmasıyla çalışıyor ve size özel menüler oluşturuyoruz. Servis ve hizmet elemanlarımız alanında uzman kişiler olup organizasyonunuz boyunca isteklerinizi harfiyen yerine getirerek yemekleri sıcak servis ediyorlar.

-Muhtemelen ilk defa yaşayacağınız bu anlamlı günü sorunsuz ve kusursuz bir şekilde geçirebilmeniz adına organizasyonunuzun başından sonuna kadar sizinle ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Gönül rahatlığıyla muhteşem bir organizasyon geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Arat Organizasyon olarak çiftlerin güvendiği ve tercih gören Şanlıurfa kına organizasyon şirketleri arasında biz de yer alıyor ve ekip olarak bundan çok mutlu duyuyoruz. Siz de heyecanınıza bizim ortak olmamızı istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.