Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Sophia Çengelköy Black

Sophia Çengelköy Black

Sophia Çengelköy Black Hakkında

Sophia Çengelköy Black, modern ve mükemmel şıklıktaki davet alanlarıyla özel günlerinize ev sahipliği yapıyor. Profesyonel ve güler yüzlü organizasyon ekibimizle Sophia Çengelköy kına gecesi ve bekarlığa veda etkinliklerinizin vazgeçilmez adresi oluyor. Davetiniz boyunca her detayla ilgilenen organizasyon sorumlumuz ve deneyimli çalışanlarımızla davetlilerimize kusursuz bir eğlence sunuyoruz. Bu özel gününüzün sizin için öneminin farkında olarak titizlikle çalışıyoruz.

Davet Alanları

Mekanımızın aynı şekilde dekore edilmiş 160 ve 100 kişilik davetli kapasiteli salonları bulunuyor. Salonlarımız kolonsuz ve yüksek tavanlı yapısı sayesinde ferah bir ortama sahip. Aynalı duvarlarımız da bu ferahlığı destekliyor ve salonlarımızın hem daha büyük gözükmesini hem de ışıkların daha iyi yansıyarak etkileyici bir görüntü oluşturmasını sağlıyor. Gönlünüzce eğlenebileceğiniz geniş dans pistimizde kullandığımız robot aydınlatmalarla daha aydınlık bir ortam yaratıyoruz.

Dekorasyon

Modern konsept dekorasyon yaptığımız salonlarımızda siyah, kırmızı, mor, mürdüm yeşili, beyaz ve pembe eklemeler yaptığımız geniş bir renk skalasına sahibiz. Mekan süslemesi ve renk seçiminde sizinle birlikte çalışıyor, sizin zevkinize uygun olduğundan emin oluyoruz. Son model ışık sistemlerimizle rengarenk, sizi eğlenceye davet eden bir gece kulübü atmosferi oluşturuyor ve sınırsız bir eğlenceye ortam hazırlıyoruz.

Oturma düzenimiz için siyah uzun aynalı masalarımıza pleksi şeffaf sandalyelerimiz eşlik ediyor. Zerafeti öne çıkaran gümüş rengi çiçekli vazolar ve küçük lambader aydınlatmalar kullanıyoruz. Dans pistinin arkasında sahnemizde yer alan özel çiçek aranjmanlarımızla süslenmiş gelin takımızla ortama daha da renk katıyoruz. Konsepte uygun servislerimiz ve masa düzenimizle sizi eğlenceye olduğu kadar lezzete de doyuracak ikramlarımız için etkileyici bir masa oluşturuyoruz.

Hizmetler

●Mekanımızda sunduğumuz DJ performansı hizmetinin dışında eğer isterseniz dışardan canlı müzik hizmeti alıyoruz.
●Gece boyunca sizinle ilgilenecek olan organizasyon sorumlumuz hem davet planlamasında hem de organizasyon akışının kontrolünü yaparak kusursuz bir davet geçirmenizi sağlıyor.
●Kına ekibimizle birlikte süsleme, müzik gibi teknik detayların yanında kına takımı ve kına tepsisi sağlama hizmetleri sunuyoruz.
●Son model ses sistemlerimizin, ışıklandırmamızın ve sahne düzenlemlerinizi yapıyoruz.
●Tüm hava koşullarına uygun konstrüksiyonumuz sayesinde beklenmeyen durumlara karşı hazırlıklı oluyoruz.
●Zengin ikramlarımız arasından oluşturduğunuz menülerinizi davetiniz öncesinde tadarak istediğiniz değişiklikleri yapıyoruz.
●Otopark sıkıntısı yaşamanızı engellemek için valelerimiz sizi kapıda karşılıyor.

Yiyecek / İçecek

Çengelköy Sophia, farkını birbirinden lezzetli ikramlarıyla da ortaya koyuyor. 14 çeşit içeren zengin seçenekli menülerimizle hizmet veriyoruz. Aperatif tabakla başlangıç yapıp, tek tabak kırmızı et veya beyaz et ana yemekten birini seçebilirsiniz. Bunun dışında Set Menü kırmızı et ve beyaz et ana yemek seçeneğimizin yanında Set Menü Steak de tercih edebilirsiniz.

Sophia Çengelköy Black, Üsküdar’da kına gecesi mekanları arasında yeni nesil eğlence anlayışı ve modern dekorasyonlu davet alanlarıyla farkını belli ediyor ve sizi eşsiz bir eğlenceye davet ediyor. Profesyonel kadromuz ve üstün hizmet kalitemizle sizleri bekliyoruz. Mekanımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim formunu doldurarak ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Sophia Çengelköy Black Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sophia Çengelköy Black Sıkça Sorulan Sorular

Sophia Çengelköy Black kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sophia Çengelköy Black kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Sophia Çengelköy Black kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.