Secret Garden İstanbul Art

E-posta Gönder

 • Sarıyer, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Secret Garden İstanbul Art Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  50-100

Secret Garden İstanbul Art Sıkça Sorulan Sorular

 • Secret Garden İstanbul Art kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Secret Garden İstanbul Art kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Secret Garden İstanbul Art kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100-150 TL aralığından başlamaktadır.


 • Secret Garden İstanbul Art kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Secret Garden İstanbul Art kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Secret Garden İstanbul Art kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Secret Garden İstanbul Art kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, kullan-at malzeme ile servis imkanı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, masalar arası geniş mesafe aralığı, düzenli havalandırma ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.

Secret Garden İstanbul Art Hakkında

Göz alıcı bir atmosferde, şahane bir kına eğlencesine hazır mısınız? Eğer hayaliniz taleplerinize göre hazırlanmış bir dekorasyonda birbirinden lezzetli menüler, müzik ve tabii ki bol eğlence eşliğinde unutulmaz bir kına gecesi düzenlemekse, doğru yerdesiniz.

1998 yılından itibaren hizmet hayatında varlığını sürdüren bir mekanız. Secret Garden İstanbul Art ailesi olarak Yeniköy’de bulunuyoruz. Yıllara dayanan tüm deneyimlerimizi sizinle paylaşıyor, kusursuz bir eğlence düzenlemenize yardımcı oluyoruz. Boğaz manzaralı mekanımızda doğayla iç içe bir ortamda sizi ağırlıyoruz. Kına gecesi gibi yaşamınızın en özel davetleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Hizmet sunarken önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Bu nedenle de kına organizasyonunuzdan önce sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Kına eğlenceniz için neler istediğinizi öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan ve hizmet içeriklerimizden size bahsederek kendimizi tanıtıyoruz. Sizin detaylarla uğraşmanızı istemiyoruz. Her şeyle A’dan Z’ye biz ilgileniyoruz. Taleplerinize göre organizasyonunuzu planlıyor, başarıyla uyguluyoruz. Hizmet sunarken profesyonel iş ortaklarımızdan destek alıyoruz.

Mekanımızın süslenmesi, sahne, ses ve ışık sistemlerimizin ayarlanması, davet menüsünün oluşturulması, yemeklerin servis edilmesi, kına yakma merasiminin uygun müzikler eşliğinde gerçekleşmesi gibi pek çok detayı sorunsuz bir şekilde tam vaktinde sağlıyoruz. Dilerseniz after parti alanımızı da kullanarak sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenizi sürdürebilirsiniz. Kaç kişilik bir misafir sayınız olduğunu önceden bildirmeniz halinde gereken tüm düzenlemeleri eksiksiz bir şekilde sağlıyoruz. Tüm bu anlattıklarımız ışığında her şeyin tamamen sizin isteklerinize göre olduğu bir kına eğlencesine var mısınız?

Yeniköy kına gecesi mekanları arasında yer alan firmamızın değerli çiftlerinden biri olmak, hizmet detaylarımızı ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Tarabya Mahallesi Atadan Sok No : 22 Yeniköy / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Secret Garden İstanbul Art Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.