Oba My Club

E-posta Gönder

Oba My Club Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Oba My Club Sıkça Sorulan Sorular

 • Oba My Club kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Oba My Club kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Oba My Club kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Oba My Club kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Oba My Club kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Oba My Club Hakkında

Denize sıfır konumu ile benzerine az rastlanır bir mekânda kına gecesi organizasyonu düzenlemeye ne dersiniz? Üstelik Büçükçekmece'de yeşil ile mavinin birleştiği vadinin eteklerinde adeta saklı bir cennet olan Oba My Club ailesi olarak konuklarınıza kapılarımızı açıyoruz!

Düşünsenize, karşınızda yarımada ve eşsiz bir manzara... Bu benzersiz konumda; ister havuzbaşı veya kır bahçesinde, isterseniz de kapalı salonda davetlerinizi organize ediyoruz. Hazırlıklara başlamak için seçtiğiniz mekâna göre bir konsept de belirlemeyi arzu edebilirsiniz. İşte tam da bu noktada profesyonel ekibimiz devreye giriyor. Konumu, doğa ile iç içe oluşu ve deniz manzarası ile tercihiniz olan mekân konseptinizle daha da dikkat çekici hale geliyor. Nasıl mı? Aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaması için hemen anlatalım:

İlk önceliğimiz sizin kendinizi özel hissetmeniz oluyor. Bu yüzden adeta Osmanlı prensesleri için tasarlanan bir kına tahtı, cibinliği ve kına takımı ile bir örnek olarak kına köşesi düzenliyoruz. Kırmızı halı serdiğimiz gelin yolundan geçerek buraya ulaştığınızda bu benzersiz geceyi başlatıyoruz... Tahtın renk seçimi belirlediğiniz konseptin tarzına uygun olarak kırmızı, pembe gibi renklerden yapılıyor. Büyükçekmece düğün mekanları arasında Oba My Club'ı tercih ettiğiniz için memnun kalacağınız bir konseptle davet alanında yer alan konuklarınızın masaları, dans pisti, sahne ve fotoğraf çekilme alanlarını da stilize ediyoruz.

Tüm bunların yanında gecenizi taçlandıracak olan davet menüleri ve müzik de ekibimiz tarafından sağlanıyor. Aileniz ve dostlarınızla mutluluğunuzu paylaşacağınız, keyif alacağınız geleneksel bir kına gecesi veya bekârlığa veda partisi burada tam da rüyalarınızdaki gibi olacak.

Haydi, gelin bu benzeri olmayan atmosferde muhteşem gecenizi uygun fiyatlarla ve özel menü seçenekleri ile gerçekleştirelim. Görüşme talep etmek ve Oba My Club fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  Ünlüsoy Cad. Şelale Sok. No:1 Büyükçekmece / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Oba My Club Düğün Yorumları (3)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

p&g

Pelin & Gürcan

Düğün Tarihi: 13.09.2018


Unutulmaz bir kına gecesi yaşattılar. Herşey çok güzeldi. Yardımlarından dolayı fatma hanım ve ekibine çok teşekkür ederim...

l&f

Lara & Fırat

Düğün Tarihi: 30.08.2018


30 ağustosta kınam oldu gerçekten çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum fatma hanımın ilgisine çok teşekkür ederim

d&o

Damla & Osman

Düğün Tarihi: 11.04.2018


11.04.2018 'de gerçekleşen kınamız tek kelimeyle harikaydı.Tüm davrtlilerimiz çok memnun kaldılar.Kına için mekana ilk gittiğimde görüşme yaptığım fatma hanım kına sonuna kadar herşeyle detaylı olarak ilgilendi.Kendisinin enerjisi güzelliği ve kalitesiyle herşey mükemmel geçti ;)))nişan,düğün ya da... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.