Işık, Ses ve Düzenleme Nevşehir

Yaprak Müzik Organizasyon

Ekiple Tanışın

Yaprak Müzik Organizasyon Özellikler

Hizmet İçeriği
Barkovizyon ve Led Ekran DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu Havai Fişek
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Kendi Ekipmanını Sağlıyor Şehir Dışında Hizmet

Yaprak Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

Etkinlik başı

Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

2 saat

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar

Yaprak Müzik Organizasyon Hakkında

Eğlencesinin bol olmasını istediğiniz her türlü davet ve etkinliğinizi Yaprak Müzik Organizasyon aracılığıyla bir şölene dönüştürmek ister misiniz? ‘’Evet!’’ dediğinizi duyar gibiyiz! O halde; bu değerli günlerin detaylarını hiç düşünmeyin, arkanıza yaslanın, rahatlayın ve hayatınızın en önemli anlarının tadını çıkarın. Çünkü biz A’dan Z’ye tüm detaylarla yakından ilgilenmek ve sizi memnun etmek için buradayız!

Öncelikle tüm organizasyonlarınızda son teknolojiyle üretilmiş ses sistemleri kullandığımızı belirtmek isteriz. Bunu yapmayı tercih etmemizin en büyük sebebi; özenle seçip karar verdiğiniz müzikleri size ve misafirlerinize en iyi şekilde yansıtmak ve unutulmaz bir müzik şöleni yaşatabilmek. Ayrıca kullandığımız özel ekipmanlar sayesinde hem sahneye yakın olan hem de sahneye uzak olan misafirleriniz, rahatsız olmayacak şekilde aynı müzik volümünde eğlenceye eşlik edebiliyorlar. Şu önemli bilgiyi de paylaşalım; gerekli tüm hazırlıkları en iyi şekilde yapabilmemiz için organizasyonunuzdan en az 1 saat önce etkinlik mekanınızda yerimizi almamız gerekiyor.

Her şey dahil yemekli veya yemeksiz; düğün, kına, sünnet, nişan ve asker eğlenceleriniz için hizmet verebiliyor; birbirinden güzel hizmetlerimiz ve her bütçeye uygun fiyatlarımız ile sizlere destek oluyoruz. Amacımızı sizi memnun edebilmek olarak belirlediğimizden hizmetlerimiz arasına açık havada performans, organizasyon öncesi planlama görüşmesi, kendi müzik listenizi oluşturma gibi olanakları da ekledik. Ayrıca Nevşehir dışında çevre illerdeki organizasyonlarınız için de bizi tercih edebiliyorsunuz.

Uzun yıllardır tüm davet ve etkinlikler için olağanüstü eğlence profesyonel ekibimiz, sizin de yanınızda olarak heyecanınıza ortak olmak istiyor. Eğer siz de uygun tarih ve fiyatlandırma için bize ulaşmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilir, bu sayede aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yavuz Kolukısa İş Merkezi Kat 1 No:44

  • Haritadaki Konumu

    Yaprak Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.