Işık, Ses ve Düzenleme İstanbul

Arena Ses Işık Müzik

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Arena Ses Işık Müzik Özellikler

Hizmet İçeriği
Barkovizyon ve Led Ekran DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu Havai Fişek Konfeti Lazer Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Özellikler
Kendi Ekipmanını Sağlıyor Şehir Dışında Hizmet Ekipman Kiralıyor

Arena Ses Işık Müzik Sıkça Sorulan Sorular

Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

Etkinlik başı

Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

5 saatten fazla

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar

Arena Ses Işık Müzik Hakkında

Geçen zaman ve gelişen teknolojiler firmamızın çalışma alanlarını genişletmiş olup günümüzde profesyonel uygulamaların önde gelen ses, ışık, müzik, fuar, sahne ve görüntü sistemleri, dj, orkestra hizmetleri alanlarında çözümler üreten bir firma olmuştur. Arena Ses ve Işık Sistemleri; Bir organizasyon için ihtiyaç duyacağınız tüm teknik hizmetleri, sektör tecrübesiyle ve son teknoloji ekipmanlarıyla tek elden sunar. Özenle üzerinde durduğumuz konu, müşteri dostlarımız ile iş birlikteliğimizi uzun soluklu bir şekilde sürdürmektir. Amacımız; uzman teknik kadromuzla üstlendiğimiz her organizasyonda hatasız, eksiksiz, zamanında, çözüm odaklı çalışmak ve kaliteli hizmet sunmaktır.
ORKESTRA HİZMETLERİMİZ
Arena Ses Işık Müzik olarak ülkemizin önde gelen solist, müzisyen ve dj’leri ile çözüm ortaklığı yapmaktayız, kurulduğumuz tarihten günümüze kadar geçen sürede birçok konser, şirket yemekleri, düğün organizasyonları, açılışlar, festivaller ve kongre organizasyonlarında hizmet verdik. Arena; dj, trio, quartet, sanatçı organizasyonları, dans ve fasıl grupları ile sizlerin talep ve isteklerinize uygun seçenekleriyle istenilen formatta performans sunmaktadır.
Repertuvarında; Napolitenler, Jazz, Latin, Pop, Oldies, Soul, Rock ve oyun havaları ile Türk popundan parçalara da yer veren orkestralarımız, organizasyonlarınızı bir şölen havasına dönüştürerek izleyenlerine unutulmaz anlar yaşatır. Tüm etkinliklerde kendi ses ve ışık sistemleri ile sahne platformunu kullanan Arena orkestraları, deneyimli teknik ekibiyle hizmet vermektedir.
DJ HİZMETLERİ
Arena’da dj performansları; çeşitli formatlarda sunulmaktadır.İstenildiğinde, perkusyon ve nefesli enstrümanların hareketli şarkılara eşlik etmelerini izlemek hem görsel hem işitsel bir gösteri olacaktır. Isterseniz konuklarınız da tef,marakas gibi ritm aletleri ile bize eşlik edebilirsiniz.
Arena Hizmetler Grubu
Ekip-ekipman-kurulum-kiralama ve satış hizmetleri.
Arena Tv Teknik Prodüksiyon
Tv çekimleri, dizi-sitcom, kısa film ve belgesel çekimlerinde ses ışık müzik ve görüntü sistemleri kiralama ve satış hizmetleri.
Arena Ses Işık Müzik Ve Görüntü Sistemleri
Ses,ışık,müzik ve görüntü sistemleri kiralama ve satış hizmetleri.
Arena Sahne
Podyum, protokol tribünü, truss sistemleri kiralama ve satış hizmetleri.

İletişim

  • Adres::

    Şevketiye Mah. Ürgüplü Cad. Konak Apt. No:31 D:1 Yeşilyurt / Bakırköy

  • Haritadaki Konumu

    Arena Ses Işık Müzik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.