Arena Ses Işık Müzik

2

E-posta Gönder

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Küçükçekmece, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Havai Fişek, Konfeti, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellik

  • Kendi Ekipmanını Sağlıyor
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Ekipman Kiralıyor

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer? 5 saatten fazla
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Dijital Sound
21 10 5

Şişli

Dijital Sound

Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Djdüğün.net
18 5 5

Eyüp

Djdüğün.net

Barkovizyon ve Led Ekran
By Altınel Production
17 1 1

Beşiktaş

By Altınel Production

Barkovizyon ve Led Ekran

Hakkında

Geçen zaman ve gelişen teknolojiler firmamızın çalışma alanlarını genişletmiş olup günümüzde profesyonel uygulamaların önde gelen ses, ışık, müzik, fuar, sahne ve görüntü sistemleri, dj, orkestra hizmetleri alanlarında çözümler üreten bir firma olmuştur. Arena Ses ve Işık Sistemleri; Bir organizasyon için ihtiyaç duyacağınız tüm teknik hizmetleri, sektör tecrübesiyle ve son teknoloji ekipmanlarıyla tek elden sunar. Özenle üzerinde durduğumuz konu, müşteri dostlarımız ile iş birlikteliğimizi uzun soluklu bir şekilde sürdürmektir. Amacımız; uzman teknik kadromuzla üstlendiğimiz her organizasyonda hatasız, eksiksiz, zamanında, çözüm odaklı çalışmak ve kaliteli hizmet sunmaktır.
ORKESTRA HİZMETLERİMİZ
Arena Ses Işık Müzik olarak ülkemizin önde gelen solist, müzisyen ve dj’leri ile çözüm ortaklığı yapmaktayız, kurulduğumuz tarihten günümüze kadar geçen sürede birçok konser, şirket yemekleri, düğün organizasyonları, açılışlar, festivaller ve kongre organizasyonlarında hizmet verdik. Arena; dj, trio, quartet, sanatçı organizasyonları, dans ve fasıl grupları ile sizlerin talep ve isteklerinize uygun seçenekleriyle istenilen formatta performans sunmaktadır.
Repertuvarında; Napolitenler, Jazz, Latin, Pop, Oldies, Soul, Rock ve oyun havaları ile Türk popundan parçalara da yer veren orkestralarımız, organizasyonlarınızı bir şölen havasına dönüştürerek izleyenlerine unutulmaz anlar yaşatır. Tüm etkinliklerde kendi ses ve ışık sistemleri ile sahne platformunu kullanan Arena orkestraları, deneyimli teknik ekibiyle hizmet vermektedir.
DJ HİZMETLERİ
Arena’da dj performansları; çeşitli formatlarda sunulmaktadır.İstenildiğinde, perkusyon ve nefesli enstrümanların hareketli şarkılara eşlik etmelerini izlemek hem görsel hem işitsel bir gösteri olacaktır. Isterseniz konuklarınız da tef,marakas gibi ritm aletleri ile bize eşlik edebilirsiniz.
Arena Hizmetler Grubu
Ekip-ekipman-kurulum-kiralama ve satış hizmetleri.
Arena Tv Teknik Prodüksiyon
Tv çekimleri, dizi-sitcom, kısa film ve belgesel çekimlerinde ses ışık müzik ve görüntü sistemleri kiralama ve satış hizmetleri.
Arena Ses Işık Müzik Ve Görüntü Sistemleri
Ses,ışık,müzik ve görüntü sistemleri kiralama ve satış hizmetleri.
Arena Sahne
Podyum, protokol tribünü, truss sistemleri kiralama ve satış hizmetleri.

İletişim

Fatih Kayihan

  • Adres: Şevketiye Mah. Ürgüplü Cad. Konak Apt. No:31 D:1 Yeşilyurt / Bakırköy

Arena Ses Işık Müzik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.