Işık, Ses ve Düzenleme İstanbul

Active Music Çisem Orkestra

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Active Music Çisem Orkestra Özellikler

Hizmet İçeriği
DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Kendi Ekipmanını Sağlıyor Şehir Dışında Hizmet Ekipman Kiralıyor

Active Music Çisem Orkestra Sıkça Sorulan Sorular

Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

Etkinlik başı

Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

3 saat

Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Açılışlar

Active Music Çisem Orkestra Hakkında

Active Music Çisem Orkestra, sektörde onlarca yıldır deneyim toplayarak bugünlere güçlü gelmiş bir aile. Her türlü davetiniz için ışık, ses ve düzenlemeyle ilgili tüm teknik detayları ve ekipman teminini biz üstleniyoruz. Üstelik kutlama müziği ihtiyaçlarınızı da karşılayacak donanıma sahibiz. İstanbul düğün ışık ses sistemleri hizmeti sağlayan firmalar arasında aynı zamanda orkestra ve müzik desteği vermemizle kendimize özel bir yer ediniyoruz.

Deneyim
Bir aranjör ve ünlü bir DJ bir araya gelerek deneyimini çiftlerin özel günlerini daha da güzelleştirmeye adadı. Böylelikle Active Music Çisem Orkestra kuruldu. Sektörde 35 yılı deviren orkestramız bugüne kadar Çırağan, Sait Halim Paşa, Raddison Blu, Sheraton ve Divan gibi pek çok saygın kurumun sahnelerinde yer aldı. Bunun yanında sürekli çalıştığımız Arçelik, Mercedes-Benz, Ford, Viko, Uniball gibi firmalar da hizmetlerimizin kalitesi konusunda size teminat sağlıyor.

Hizmetler
Active Music Çisem Orkestra düğün müzikleri ve ışık, ses, truss altyapıları başta olmak üzere pek çok alanda destek sağlıyor. Öncelikle sürekli yenilenen ekipmanımızla sahneye dair tüm sistemlerin kurulumunu yapıyoruz. Teknik destek ve DJ hizmeti, öncelikli olarak sunduğumuz imkanlar arasında. Bunun yanında dilerseniz ekipman kiralama hizmeti için de kapımızı çalabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda orkestramızla davetlerinizde müzik de yapabileceğimizin altını çizeriz.

Ek Hizmetler
Geniş repertuarımızla sağladığımız müzik desteğinin yanında düğün ve davetlerinizde eğlenceyi dans gruplarımız aracılığıyla da doruklara çıkarabiliriz. Düğün, söz, nişan ve kına gecesi gibi davetlerin yanında gala yemekleri, kurumsal bayi toplantıları gibi etkinliklerde de Active Music Çisem Orkestra kalitesini misafirlerinize deneyimletebiliriz. Üstelik hizmetlerimizi sadece İstanbul’la sınırlamıyor, dilerseniz farklı şehirlerde de yanınızda olabiliyoruz.

Active Music Çisem Orkestra, bu alana gönül vermiş ünlü isimlerin emeklerinin ürünü olarak 35 yıldır davetlerinizi eğlencenin kalbinin attığı ortamlar haline getiriyor. Altyapı, ekipman, DJ ve orkestra gibi birbirinden çeşitli hizmetlerimizi daha yakından tanıyarak Active Music Çisem Orkestra fiyatları hakkında bilgilenmek için hemen aşağıda gördüğünüz telefon numaramızı tuşlayabilir ya da yandaki fiyat teklifi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul/Beşiktaş

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.