Güzellik Merkezleri İstanbul

Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Ekiple Tanışın

  • Ömer Kodan
    Firma Sahibi

Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Özellikler

Hizmet İçeriği
Diş bakımı Ortodonti Gülüş tasarımı Diş temizliği Beyazlatma
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Hayır

Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Hakkında

Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği hakkında bilgi almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz! Sterilizasyon işlemlerinde uzman ve dikkatli ekibimiz son teknoloji ekipmanlarla tedavilerini gerçekleştiriyor. Tedavilerimizde Almanya, İsviçre, İsveç ve ABD'den materyaller kullanıyoruz. Aynı zamanda diş laboratuvarımız tamamen Avrupa standart sistemine uygun. Estetik ya da sağlık sebebiyle kliniğimizi tercih edebilirsiniz. Kliniğimizde her danışanımıza en iyi koşullarda hizmet vermek için çalışıyoruz.

Deneyim
1995 yılından beri alanında uzman ekibiyle hizmet vermeye devam eden Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, uluslararası standartlara uygun bir düzenlemeyle karşımıza çıkıyor. Kadromuz sağlıklı, orantılı ve estetik bir gülüş için ihtiyacınız olabilecek her işlemi sunuyor. Estetik diş hekimliği son dönemde oldukça ilgi gören bir alan olduğu biliniyor. Biz de farklı tedavi metotlarıyla birleştirerek size estetik bir gülüş sağlıyoruz.

Hizmetler
●İstanbul diş estetik merkezleri arasında diş bakımlarınızı ve estetik diş hekimliği ihtiyaçlarınızı karşılayarak hayal ettiğiniz gülüşe sahip olmanızı sağlıyoruz. Diş eti estetiği uygulayarak diş etlerinin gülme sırasında fazla gözükmesinden rahatsız olan kişileri istedikleri görünüme kavuşturuyoruz.
●Uzman ortodontistlerimiz dişlerinizin formundaki bozuklukları giderecek ortodonti tedavisi sürecinde size yardımcı olurken buna ek olarak endodonti, implantoloji, çene cerrahisi tedavileri de uygulanabiliyor.
●1.000’den fazla gülüş tasarımıyla sağlık ve güzel gülüşler hazırladık.
●Diş temizliği konusunda hizmet veren hekim kadromuz dişlerinizi sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor ve korunmasını sağlıyor.
●2.000’den fazla protez tedavisi uygulayarak memnun gülüşler yarattık.
●Beyazlatma işlemlerimizi titizlikle uygulayarak dilediğiniz tonda diş rengine sahip olmanız için işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.
●Kliniğimizde yer alan bütün malzemelerimiz özenle sterilize ediliyor.

Ek Hizmetler
●Alanında uzman hekimlerimiz çocuk diş sağlığıyla ilgili tedavileri de uyguluyor.

İstanbul, Beşiktaş diş poliklinikleri arasında çok yönlü tedavileri ve uzman diş hekimleriyle hizmet veren Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği hayalini kurduğunuz sağlıklı dişlere kavuşmanız için bir adım uzakta! Özel davetlerinizden önce kliniğimizi ziyaret ederek dilediğiniz işlemler hakkında hekimlerimizle görüşebilirsiniz. Bu doğrultuda hayalini kurduğunuz dişlere sahip olarak güzel anılarda dilediğinizce gülümseyebilirsiniz! Yanda yer alan ücretsiz formu doldurarak bize ulaşabilir, diş hekimlerimiz hakkında bilgi alabilir ve ücretlendirme detaylarını görüşebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Ihlamurdere Cad. Engin Apt. 92/3 Beşiktaş / İstanbul / Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Uzmanlar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.