Güzellik Merkezleri İstanbul

Lavinia Güzellik Salonu

Ekiple Tanışın


Lavinia Güzellik Salonu Hakkında

Şu bir gerçektir ki ; Biz bayanlar ne kadar mutlu ve kendimizle barışık olursak , bu mutluluk ve pozitif enerji katlanarak evimize , işimize ve çocuklarımıza yansıyacaktır.

İlk günkü azim, heyecan ve istekle hizmet vermekte olduğumuz 19 yıl süresince her biri kendi konusunda uzman ekibimiz ile önce sağlık felsefemizden ve mutlak müşteri memnuniyeti prensibimiz den asla ödün vermeden kalite ve güvene dayalı bir yol çizdiğimizi ve hep daha iyisini hedeflediğimizi belirtmek isterim.

Lavinia ekibi olarak kurulduğumuz günden beri, hizmet vermekte olduğumuz sektörün özrü yada telafisi olmadığının bilinci ile hareket etmekteyiz. Dolayısı ile Lavinia ekibi olarak bizler için en önemli unsur, siz değerli dostlarımızla 19 yıldır daima doğruluk ve güvene dayalı olan birlikteliğimizi aynı şekilde ve “ Sağlık Estetikten Önemlidir” felsefemizden asla taviz vermeden ilk günkü heyecan ve mutluluk ile sürdürmek ve daim kılmaktır.

Sevgili dostlarım yıllar ne kadar da çabuk geçiyor… İnsan geriye dönüp baktığında ne kadar çok şey yaşadığını farkediyor. Yıllar geçsin , hiç sorun değil . Yeter ki sağlıkla ve mutlulukla, en önemlisi de hep güzel anılar ve yüzümüzde tatlı bir tebessüm bırakarak geçsin.

İletişim

  • Adres::

    Etiler Mah. Aytar Cad. Duru Apt. No:12 D:8

  • Haritadaki Konumu

    Lavinia Güzellik Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.