Lavinia Güzellik Salonu

E-posta Gönder

Güzellik Merkezleri

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Beauty's Wonderland Güzellik Merkezi
4

Avcılar

Beauty's Wonderland Güzellik Merkezi

Beauty's Wonderland Güzellik Merkezi...

Kuaför Maddam
10

Avcılar

Kuaför Maddam

Bütün kadınlar güzel görünmek isterler ve bunun içinde ellerinde ne gelirse...

Beşiktaş

Özel Estethica Sağlık Grubu

...

Hakkında

Şu bir gerçektir ki ; Biz bayanlar ne kadar mutlu ve kendimizle barışık olursak , bu mutluluk ve pozitif enerji katlanarak evimize , işimize ve çocuklarımıza yansıyacaktır.

İlk günkü azim, heyecan ve istekle hizmet vermekte olduğumuz 19 yıl süresince her biri kendi konusunda uzman ekibimiz ile önce sağlık felsefemizden ve mutlak müşteri memnuniyeti prensibimiz den asla ödün vermeden kalite ve güvene dayalı bir yol çizdiğimizi ve hep daha iyisini hedeflediğimizi belirtmek isterim.

Lavinia ekibi olarak kurulduğumuz günden beri, hizmet vermekte olduğumuz sektörün özrü yada telafisi olmadığının bilinci ile hareket etmekteyiz. Dolayısı ile Lavinia ekibi olarak bizler için en önemli unsur, siz değerli dostlarımızla 19 yıldır daima doğruluk ve güvene dayalı olan birlikteliğimizi aynı şekilde ve “ Sağlık Estetikten Önemlidir” felsefemizden asla taviz vermeden ilk günkü heyecan ve mutluluk ile sürdürmek ve daim kılmaktır.

Sevgili dostlarım yıllar ne kadar da çabuk geçiyor… İnsan geriye dönüp baktığında ne kadar çok şey yaşadığını farkediyor. Yıllar geçsin , hiç sorun değil . Yeter ki sağlıkla ve mutlulukla, en önemlisi de hep güzel anılar ve yüzümüzde tatlı bir tebessüm bırakarak geçsin.

İletişim

Mine Ülgezer

Mine Sonsuz

  • Adres: Etiler Mah. Aytar Cad. Duru Apt. No:12 D:8

Lavinia Güzellik Salonu Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.