Güzellik Merkezleri İstanbul

Duru Güzellik

Duru Güzellik

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Duru Güzellik Özellikler

Hizmet İçeriği
Cilt bakımı Epilasyon Zayıflama
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Mağazanız hafta sonu hizmet veriyor mu?
Evet

Duru Güzellik Hakkında

Düğün öncesi ve sonrasında cildinizi tazelemek, hazırlık yapmak ve mükemmel görüntüyü yakalamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Duru Güzellik olarak Ümraniye güzellik merkezleri arasında yer alıyoruz. Hizmet sunarken her zaman önceliği sizin isteklerinize veriyor, memnuniyetinizi garantileyecek işlere imza atıyoruz. Sizin de hedefiniz şahane bir görünüme ulaşmaksa, bizimle çalışın.

Profesyonel ekibimizle birlikte size hizmet veriyoruz. İşinde uzman kişilerle birlikte çalışıyor, kusursuzu hedefliyoruz. Hijyenik koşullarda hizmet sunuyor, güzellik merkezimizde her zaman son teknoloji ekipmanlarla çalışıyoruz. Sağlık koşullarını gözetiyor, sizin için en iyisini merkezimizde sunuyoruz.

Güzellik sektörü sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir alan. Biz de çağa ayak uyduruyor, kendimizi daima geliştiriyoruz. Hizmet sunarken her zaman kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Bir önceki uygulamadan diğer uygulamaya geçmeden aletlerimizi ve hizmet sunduğumuz alanı temizliyoruz. Sizi randevuyla işleme alıyor, sıra bekletmiyoruz. Her müşterimizle özel olarak ilgileniyoruz.

Güzellik merkezimiz içerisinde epilasyon, cilt bakımı ve zayıflama gibi pek çok hizmet içeriği bulunuyor. İhtiyacınız olan hizmeti size sunuyoruz. Bir işlemi istiyorsunuz ancak ona ihtiyacınız yoksa uygulamıyoruz. Gereksiz işlem yapmanızın önüne geçiyor, maddi açıdan düşünüldüğünde de verim alamayacağınız bir uygulamaya para ödemenizi istemiyoruz. Hangi işlemi yaparsanız nasıl bir verim alırsınız diye güzellik merkezimize geldiğinizde detayları ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Nokta atışı denebilecek işlemler yapıyor, kısa sürede büyük verimler alabileceğiniz uygulamaları tercih ediyoruz. Hafta sonları da hizmet veriyoruz. Uygunluk durumunuza göre bize ulaşarak, randevu oluşturabilirsiniz.

Siz de Duru Güzellik Salonu Ümraniye’de arzu ettiğiniz güzellik uygulamalarını yaptırmak istiyorsanız, bize ulaşarak randevu kaydı oluşturmalısınız. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Tatlısu Mahallesi Elalmış Caddesi No: 68/A Ümraniye/ İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Duru Güzellik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.