Güzellik Merkezleri İstanbul

Bronzi Solaryum

Bronzi Solaryum

Ekiple Tanışın

Bronzi Solaryum Hakkında

BRONZİ SOLARIUM FRANCHISING OLDUĞUNDA: Türkiye'nin ilk Solarium markasının güvenilir ve tanınmış ismine sahip olmak Bronzi markası ile birlikte ulusal ve uluslararası standartta bir kaliteye sahip olarak tanınmak Zaten tanınmış bir isme sahip olarak kendinizi tanıtma avantajından yararlanmak Bronzi markasının sağladığı sürekli müşteri portföyünden yararlanmak Eğitim ve uzman personel desteği Teknik destek olarak başarı şansının artması İşletmecilik sorunlarının minimize edilmesi Bronzi firmasının sürekli olarak yaptığı araştırma ve geliştirme çabalarından yararlanmak İşletmenin kuruluş aşamasında ve kuruluş yerinin seçiminde bilimsel tekniklerin kullanılmasından faydalanmak. Kuruluş aşamasında leasing v.b. kaynaklardan finans desteği sağlanması Reklam ve tanıtım giderlerinden tasarruf Bronzi markası ile sektörde yalnızlığın ortadan kaldırılarak kendi işini kurmanın getirdiği risklerin azaltılması Bronzi zincirinin bir halkası olarak iş verimliliğinin yüksek olması Fizibilite çalışmasının yapılması Faaliyet bölgesinin (en verimli noktalardan) belirlenmesi ve bölgesel konumun oluşturulması Bronzi markası ile denenmiş bir iş için yapılacak hata bedellerinin ve risklerin oluşmaması Dekorasyonlu anahtar teslimi Bronzi oluşturulması Salonun genel konseptinin oluşturulması Planlamadan açılışa kadar ve sonrasında devamlı destek. 20yıllık bir markanın oluşturduğu güven ortamından ve tecrübelerden yararlanma şansı. Stüdyo ve cihaz donanımlarında sürekli konsept gelişimi ile sağlıklı tenler oluşturulması. Bronzi markasının yasal olarak kullanım hakkı, Bronzi Solarium'a aittir. Bronzi salonları son teknoloji cihazlarla donatılmış, temiz, çok özel eşyaları, hayal gücünü kurcalayan kendine has dekorasyonu ile kişiyi kendi evinde olduğu kadar rahat hissettiren bir konseptedir.

Her franchising alan bir bölge hakkına sahiptir. Bölge mesafeleri birbirini olumsuz etkilemeyecek mesafede seçilmektedir. 20 yıllık Bronzi tecrübesi sizin en büyük başarı avantajınızdır.

BRONZİ FRANCHISE ADAYLARINDA ARANANAN ÖZELLİKLER:
İşinin başında olabilecek, işine ve işyerine azami özen gösterebilecek, yatırım maliyetlerini karşılayabilecek imkanlara sahip, insan ilişkilerinde güçlü, dinamik, yatırımcı, geniş vizyon sahibi işletmeciler. Hedef Bölgeleri Türkiye genelidir.

İstanbul ve dışı Franchise işletmeler en az önerilen 3 ad cihaz kullanmak zorundadırlar.Bronziler de kullanılan cihazlar, aksesuarlar, lambalar ve diğer gerekli malzemeler diğer firmalardan tedarik edilemez. Belirtilen sayıda personel çalıştırılmalıdır. Merkezin oluşturulacağı semt, muhit Bronzi normlarına uygun olup hareketli veya ana cadde üzerlerinde en az 50m2'den oluşturulmalıdır. Bronzi merkezlerinde ek olarak yapılmak istenilen aktiviteler Bronzi onayı olmadan eklenemez.

Gerekli servis ekibini oluşturan işletmeler bayi bazında önerilen solarium cihazlarının, lambalarının,kozmetiğinin, diğer gerekli parçalarının satışını yapabilir.Oluşturulacak teknik servis ekibi firmamız tarafından eğitim alabilir.

İletişim

  • Adres:

    Teşvikiye Meydanı, VAsfi Güreli apt. No:108/4 Teşvikiye-İSTANBUL

  • Haritadaki Konumu

    Bronzi Solaryum Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.