Ahmet Gümüşsoy Kuaför ve Güzellik Salonu

Ahmet Gümüşsoy Kuaför ve Güzellik Salonu


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Ahmet Gümüşsoy Kuaför ve Güzellik Salonu sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Salonumuzda tüm gelinlerimiz 25 yıllı aşkın tecrübeye sahip saç stilistimiz Ahmet Gümüşsoy'dan hizmet alırlar. Ahmet Gümüşsoy yılların birikimini yurt içi ve yurt dışı eğitimlerin katkılarıyla Türkiyedeki en kapsamlı topuz sitesi topuzmodelleri nin kurucusudur. Kendi stüdyosunda meslektaşlarına topuz eğitimleri vermiştir. Aynı zamanda farklı kozmetik firmalarına topuz stilistliği yapmış,yurt içinde eğitim organizasyonları düzenlemiştir.

Gelinlerimizin makyajları makyözümüz Aslı Gümüşsoy'a emanet edilir. 14 yıllık mesleki kariyerinde bir çok yurt dışı eğitimden faydalanmıstır. Şuan stüdyomuzda ''Sihirli Parmaklar Kişisel Makyaj Kursları'' düzenlemektedir.

Topuzmodelleri sitesinde ve unspoken magazin dergisinin saç ve makyajları bu ikilinin ellerinden çıkmaktadır.

Kuaför Ve Fotoğraf stüdyosu arasında koşuşturmaya son!!

Böyle telaşlı bir günde görevimiz sizlerin işini kolaylaştırmak. Salonumuza geldiğiniz andan itibaren profosyonel fotograf çekimi ile tüm anılarınız ölümsüzleştirilir. Gelinliğinizi giyip bir masal prensesi edası ile düğününüze hazır oldugunuzda stüdyomuzda resimleriniz çekilir.

Not:Tüm gelinlerimize gelin paketimizin içinde hazırlık resimleri ve stüdyomuzda çekilen 2 poz hediye edilir. Stüdyomuzdan detaylı çekimlerinizide satın alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Buket Dogan Adres Yalı Mah. Dr. Sadık Ahmet Blv. Yağmur Apt. No:6/1 Maltepe İstanbul
Maltepe,
Evleneceklere Destek Hareketi
Ahmet Gümüşsoy Kuaför ve Güzellik Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ahmet Gümüşsoy Kuaför ve Güzellik Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap