Büyük Gün!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:13 dakika

29.06.2020

İşte aylardır hazırlandığın o muhteşem gün geldi! Bugün hissedeceklerini hayatının başka çok az gününde hissedeceksin. O yüzden her anın tadını doyasıya çıkartmanı istiyorum.

Sabah biyolojik saatinde uyan, ne gözlerin şişecek kadar çok, ne de gözaltında morluklar çıkacak kadar az uyumalısın. Keyifli bir kahvaltı ve ardından ılık bir duş yap. Kahvaltıda en sevdiğin yiyecekleri yemelisin, çünkü kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olduğunu kimse inkar edemez. En sevdiğin yiyecekler pastırmalı bir yumurta, nutellalı bir krep değilse tabii... Düğün günü bunları yemene izin veremeyim.

Hazırlıklara başlamadan önce kendini şımartmayı, dinlenmeyi ve gevşemeyi sakın ihmal etme. Gün içinde bu anların enerjisine ihtiyacın olacak.

büyük gün!

Seni en iyi neyin rahatlattığını ve dinlendirdiğini en iyi sen biliyorsun. Yoga ya da meditasyon yapabilir, en sevdiğin müzikleri dinleyebilir, sana ilham ve mutluluk veren satırları okuyabilir, en sevdiğin filmin en sevdiğin sahnesini izleyebilir hatta dans bile edebilirsin.

Bugün için karar vermen gereken en önemli şey, hazırlıkları neşe dolu bir destek kuvvet ordusu ile mi yoksa mümkün olduğunca sakin en az sayıda insanla mı tamamlamak istiyorsun. Hangisi sana daha iyi gelecek? Gününü bu seçime göre organize etmen gerekecek.

büyük gün!

Yapman gereken en önemli şey ise olağanüstü güzellikte bir gün geçireceğine en içinden inanman. Her şeyin yolunda gideceğine inan ve çıkan ufak tefek aksilikleri umursamayacağına dair bana söz ver. Hoşuna gitmeyen bir şeyler olduğunda bu anların bir daha geri gelmeyeceğini düşün ve derin bir nefes al.

Çok hazırlandın, çok çalıştın. Her şeyin tam istediğin gibi geçeceğine eminim.

Sana güveniyorum. Haydi, göreyim seni!

Not: Düğününü ne kadar merak ettiğimi tahmin ediyor olmalısın. Bana ve diğer çiftlere anlatmanı ve çalıştığın firmalar hakkında neler düşündüğünü yazmanı çok istiyorum. İlk fırsatta şuradan yorumlarını paylaşabilirsin!

Yorum yap