Gelin Arabanız Ne Model Olsun?

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:33 dakika

29.05.2024

Düğün gününüzle ilgili her şey tamam! Peki ya sizi o büyük günde önce kuaföre, sonra fotoğraf çekimlerine, oradan düğün mekanınıza götürecek, hayatınızda bineceğiniz en özel araç olan gelin arabası tamam mı? Gelin arabası seçiminizi yaparken önce gelin tarzınızı belirleyelim. Gerisi Düğün.com sayfalarında çok kolay!

Genç Kızların Rüyası

İlk gençlik zamanlarımızdaki mezuniyet gecemizden hayatımıza yeni bir başlangıç yaptığımız düğün günümüze kadar, hayallerimizi hep gıcır gıcır bir limuzin süsler. Pembesiyle, kırmızısıyla veya vazgeçilmeyen siyahıyla limuzinler; geniş iç hacmiyle kabarık gelinlikli gelinlerin ilk tercih ettiği düğün arabası oluyor. Siz yine de gözünüz kapalı limuzin demeden önce düğün arabası seçeneklerine şans verin ve en gözde gelin arabası modellerine bir göz atın!

model1

Vosvos Sevdalılarına

Vosvos sevdalılarının arabalarına duydukları sevgi bir başkadır. Çiçek çocuklar yıllarından kalan hangi resme baksanız, arkalardan bir yerden size göz kırpan Vosvos'lar görürsünüz. Siz de içinizde bu nostaljik hippi sevdasını taşıyan ama çıkartacağı tamir masrafını göze alamayan çiftlerdenseniz en mutlu gününüzde gelin arabası olarak harika bir Vosvos araba modeli kiralama fikrine ne dersiniz?

model2

Klasik Araba Delilerine

Eski Amerikan arabalarına meraklıysanız, filmlerde kullanılan efsane arabaları yıllarıyla biliyorsanız, sizi düğüne götürme şerefi kesinlikle klasik bir Amerikan arabasına ait olmalı. 1937 model bir Cadillac, 48 Dodge veya 64 model Impala sizi heyecanlandırmaya yetti mi? Yetmesin. Dilediğiniz gibi klasik araç kiralama imkanına sahipsiniz. Üstelik Düğün.com farkıyla düğün arabası seçerken birçok kampanyadan faydalanabileceğinizi de unutmayın.

model3

Şımartılmaktan Hoşlananlara

Bu benim en özel günüm ve paramı gönlümce harcamaktan kaçmayacağım diyen çiftleri ise, lüks gelin arabaları serileri bekliyor. Bentley Continental Gt, Lamborghini Gallardo, Ferrari 458 Italia, Porsche Carrera 4s, Bmw X6 ve Cadillac Escalade kiralayabileceğiniz lüks araçlardan sadece bazıları. Lüks araç sınıfında fiyatların 2.500 Euro'lara kadar yükselebildiğini hatırlatmakta fayda var. Ama imkanınız varsa ve lüks arabalara meraklıysanız, düğün mekanına kırmızı bir Ferrari ile hızlı bir giriş yapmak çok keyifli olacaktır.

modell4

Alternatif Arayanlara

Gelin arabası ile ilgili başından beri farklı bir şey yapmak istiyor ama bir türlü ne olabileceğine karar veremiyorsanız alternatif arayan, sınırları zorlayan Düğün.com Çiftlerindensiniz demektir. İlginç gelin arabaları içerisinde, düğününüzü nerede yapacağınıza da bağlı olarak karar verebileceğiniz çok tatlı seçenekleriniz var. Sportif ve doğa düşkünü bir çiftseniz, -gelinliğinizin sizi zorlamayacak bir model olması koşulunda- düğün mekanınıza bisikletle gelebilirsiniz. Her zaman çılgın ve maceraperest bir çift olduysanız sepetli motorları düğüne ulaşım aracı olarak kullanmak çok keyifli bir fikre benziyor. Nostaljik ve romantik çiftler! Düğün mekanınızın ve lokasyonunuzun elverdiği ölçüde fayton tercih etmeniz davetlilerinizi son derece şaşırtacaktır.

alternatif-arayanlara

Gelin Arabası Firmaları

Ayağını yerden kesecek gelin arabası burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelin arabanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelin Arabası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Arabası Firmaları

Gelin Arabası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

gurur

Düğün Tarihi: 14.10.2014


alternatifler gerçekten fikir değiştirtecek kadar yaratıcı :)


seda yelken

Düğün Tarihi: 14.10.2014


ayy kesinlikle vosvos <3