Burgaz Rent A car

E-posta Gönder

Burgaz Rent A car

Burgaz Rent A car Hakkında

Vizyonumuzu ve misyonumuzu oluşturan değerlerin en başında gelen; kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Burgaz Rent a Car uzun yıllar otomotiv sektöründe değişik pozisyonlarda hizmet vererek toplum için değer yaratarak sürekli gelişen kurumsal yaratıcı ve güvenilir bir hizmet vermek amacıyla araç kiralama hizmeti sektöründeki yerini almıştır.

Müşterilerin, kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılayan ve bu doğrultuda hizmet kalitesini en üst düzeye çıkartarak bilgi ve tecrübelerimizi tüm imkan ve olanaklarımızı Türk ve Dünya işletmelerine sunmaktır.

Şirketimiz Lüleburgaz merkezli olmasına karşın müşterilerinin talep ve arzuları üzerine Yeşilköy Atatürk hava limanı olmak üzere bizzat kendi ekibi ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

Geniş araç filomuzla, istediğiniz özelliklerde ekonomik sınıfın yanı sıra orta ve lüks gruplarla da araç kiralayabileceğiniz gibi şirketlere yönelik uzun dönem operasyonel araç kiralamada şirketimiz müşteri odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Hedefimiz;

Burgaz Rent a Car Oto Kiralama da uluslararası bir marka olmak ve uluslararası oto kiralamada referans gösterilen bir güce ulaşmaktır.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.