Tepe Home Dekoratif Ürünler

03.06.2016

Kırlentler, vazolar, ayna ve salon süsleri gibi dekoratif ürünleri Tepe Home modellerinden inceleyebilirsiniz.

Ayaklı Çerçeve

54 cm - 69 cm

Görsel Numarası: D524656

Salonunuzda e güzel anılarınızı sergileyeceğiniz 9'lu ayaklı çerçeveyi beyaz tonlarında dekore ettiğiniz salonlarınız için öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Dekoratif Kase

43 CM

Görsel Numarası: D524663

Dekoratif ürünleri seven çiftlere eskitilmiş görünümlü bu kapaklı kaseyi öneriyoruz. Eskitilmiş görünümü özellikle antikaya düşkün çiftler için şık bir seçim olacak.

Sinem Aydınoğlu


Duvar Aynası

Görsel Numarası: D524662

Salon, oturma odası ya da girişinizin havasını bir anda değiştirecek olan bu dekoratif aynayı altın rengi objeleri seven çiftlere öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Duvar Aynası

Görsel Numarası: D524661

Salon, oturma odası, mutfak, yatak odası ve girişler için harika bir seçim olan bu modeli evini modern çizgilerle döşemek isteyen çiftlere öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Dekoratif Vazo

43 CM

Görsel Numarası: D524658

Beyaz tonlarındaki mobilyaların ya da modern döşenmiş evlerin havasını bir anda değiştirecek olan kenarları oymalı bu dekoratif vazoyu modern vintage eşyalardan hoşlanan çiftlere öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Vazo

35 CM - 22 CM

Görsel Numarası: D524657

Kahverengi ve turkuazın mükemmel birleşimi olan bu vazoyu beyaz tonlarında döşenmiş odalarınızda ya da aynı tonlardaki mobilyalarınız ile sergilemenizi öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Dekoratif Obje

Görsel Numarası: D524655

Merdivene tırmanan adamlar objesini kitaplarınızın bulunduğu alana ya da TV ünitesinde bir alana yerleştirerek dekorunuzu renklendirebilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Dekoratif Saat

22 CM - 23 CM - 2 CM

Görsel Numarası: D524654

Sinema sever çiftlere önerdiğimiz klaket saat ile hobinizi ev dekorunuza taşıyabileceksiniz. Salon dekorunuza uymazsa, çalışma odanızda veya yatak odanızda başucunuzda sergileyebilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Görsel Numarası: D524653


Duvar Aynası

Görsel Numarası: D524652

Kenarları motifli kahverengi duvar aynasını giriş, hol ya da oturma odalarınıza takabilirsiniz. Diğer mobilyalarınıza uyum sağladığına dikkat etmelisiniz.

Sinem Aydınoğlu


Paravan

120 CM - 170 CM

Görsel Numarası: D524651

Eski zamanlarda kıyafet giyme alanı olarak kullanılan, günümüzdeki ise daha çok dekoratif amaçlı kullanılan bu paravanı değişik ürünlerden hoşlanan çiftlere öneriyoruz. Dilerseniz yatak odanız için yatak başı bile yaptırabilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Dekoratif Obje

16 CM - 35 CM - 16 CM

Görsel Numarası: D524649

Odanızın havasını bir anda değiştirecek olan dekoratif ürünlerden kahverengi kuş figürlü bu objeyi trendleri takip ede çiftlere öneriyoruz. Çünkü bu yıl hayvan figürleri elbiselerde olduğu kadar mobilyalarda da öne çıkıyor.

Sinem Aydınoğlu


Dekoratif Vazo

26 CM - 26 CM

Görsel Numarası: D524650

Mor rengin tüm albenisini üzerinde toplayan bu dekoratif vazoyu konsolunuz üzerinde sergileyebilirsiniz. Özellikle mor rengi seviyorsanız serinin tüm ürünleri ile birlikte kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Cam Vazo

22 CM - 39 CM

Görsel Numarası: D524648

Çiçek seven ya da sevmeyen tüm çiftlere mavi renkteki bu cam vazoyu dekoratif olarak kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Özellikle bronz renkli mobilyalarınız ile uyum sağlayacaktır.

Sinem Aydınoğlu


Dekoratif Yastık

43 CM - 43 CM

Görsel Numarası: D524646

Eşinin her zaman haklı olduğunu düşünen çiftlere bu kırlenti öneriyoruz. Erkek ve kadın olmak üzere iki ayrı ürün olan bu yastıklardan iki tane alıp haklı olduğunuzda eşinize yastığı gösterebilirsiniz ve konuşmanıza gerek bile kalmaz.

Sinem Aydınoğlu


Dekoratif Yastık

33 CM - 48 CM

Görsel Numarası: D524645

Oturma odalarınıza esprili bir hava katmak için ve evine gelen suratsız insanlara rahatlıkla fırlatabileceğiniz bu yastığı mutlaka almanızı öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Şişe Standı

45 CM - 11 CM

Görsel Numarası: D524643

Mutfakta dekoratif bir şıklık sağlayan bu ürün davetlerinizde masanızda harika bir şıklık yaratacak. Şarabınızı karaf yerine bu şekilde sunabilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu


Boy Aynası

185,5 cm - 35,5 cm

Görsel Numarası: D524642

Tepesindeki işleme ile modern vintage görünümü verilen boy aynasını evini eskitilmiş mobilyalara ile döşeyen çiftlere öneriyoruz. Yatak odası veya giyinme odanıza yerleştirebilirsiniz.

Sinem Aydınoğlu