Stüdyo Dünya

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Videosu

Kategori

Merkez, Nevşehir

Lokasyon


Hakkında

Fotoğrafların henüz digital sahnede yer almadığı dönemlerde evet evet, dile kolay tam tamına bundan 42 yıl önce ekmek parası kazanmak amacıyla Nevşehir ilindeki Şahin Kaya isimli şahsa ait fotoğraf dükkanında işe giren 16 yaşındaki genç delikanlı Hamdi Bulmuş, fotoğraf mesleğinin sadece para kazanmak için bir amaç olmadığını fotoğrafın gerçek bir sanat olduğunu ve fotoğrafın hergün yeni biryeri keşfedilecek dünya gibi görerek Foto Dünya ismini verdiği dükkanını açmış ancak yakalandığı hastalığı nedeniyle 1986 yılın yılında hayata gözlerini yummuştur.

Yaklaşık yarım asırlık fotoğrafçılıktan bahsediyoruz. Dile kolay gelse de fotoğrafçılık işte o zaman sanat olarak icra edilmekteydi.Şimdiki gibi bilgisayarı olan her şahsın yüklediği photosop programı ile fotoğraf üzerinde oynama yapılmıyor.Rötüşlar karanlık odalarda yapılmaktaydı.

Hamdi Bulmuş’un oğlu babasından kalan mesleğin devam ettirmek amacıyla Foto Dünya’nın kapısına kilit vurmasını engellemiş, güncellenen teknolojiye ayak uydurarak Foto Dünyayı bu günlere getirmiştir.

Foto Dünya , Dış Mekan Çekimleri, Düğün ve Nişan Fotoğrafları, Sünnet Fotoğrafları, Stüdyo ve Katalog Çekimleri Konusunda en son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermektedir.

  • Adres: Sefer Sok. No:11 Kapucubaşı Mah. Nevşehir Merkez, Nevşehir

Stüdyo Dünya Yol Haritası

1 yorum


C&S

Ceren & Saffet

Düğün Tarihi: 27.10.2018

İstanbuldan çekim için kendileriyle anlaştık.Gerçekten samimi ve ilgili bir ekip var her konuda yardımcı oldular konaklama kuaför vs aklınıza ne gelirse.Tereddütsüz tavsiye ederim pişman olmazsınız nasıl kareler istediginizi belirtin gerisi onların :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!