Rakkas Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Merkez, Kırklareli.

Kapasite Bilgileri

Rakkas Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Rakkas Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Rakkas Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Rakkas Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Rakkas Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Rakkas Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Rakkas Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Rakkas Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Rakkas Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Rakkas Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rakkas Düğün Salonu düğün dışında kına, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti, nişan ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Rakkas Düğün Salonu Hakkında

Hayalinizdeki düğünü organize etmek için Rakkas Düğün Salonu Kırklareli'deki adresiniz! Unutulmaz bir gecede “Evet”, demeye hazır olun.

Yılların tecrübe ve bilgi birikimiyle kusursuz bir gece tasarlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden organizasyon sorumlumuzla birlikte isteklerinize uygun bir düğün planlaması yapıyoruz. Hazırlıklarımız sayesinde; konforlu ve şık bir salonda konuklarınızı ağırlayabileceğiniz gibi avantajlı fiyatlarla hayatınıza bir adım önde başlayacaksınız!

Kalabalık davetlere ev sahipliği yapabildiğimiz salonumuzda, konuklarınızın rahatlığını ve hareket özgürlüğünü düşünerek dikdörtgen masalar kullandık. Beyaz masa ve sandalye örtüleriyle zarif bir şekilde tasarlanan masalarda, kurdelelerle renklendirmelere de yer verdik. Konseptinizin renklerine uygun sandalye arkalıkları ve aksesuarlar tercih etme şansımız da var. Şıkır şıkır şamdanlar, gelin yolu sütunları ve çiçekler süsleme için seçtiğimiz detaylar arasında yer alıyor. Üstelik istediğinize bağlı olarak oturma düzeninde davetler yerine kokteyller de düzenleyebiliriz.

Her davetinize özel olarak nikâh masası veya kına köşesi süslemeleri de yapıyoruz. Nikâh masasında sade bir şıklık tercih ederken kına köşesinde renkli taht, cibinlik ve nedime koltukları kullanıyoruz. Görkemli ve gösterişli bir atmosfer yaratıyor, gecenin yıldızı olmanızı sağlıyoruz...

Gece boyunca konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için yönlendirmelerinize uygun hareket ediyoruz. Yemekli, ikram ve kokteyl menülerden seçiminize göre sunumlar yapıyoruz. Karşılama ikramlarıyla başlayan; ara sıcak, ana yemek, atıştırmalık veya kokteyl sunumlarının ardından düğün pastası ile taçlandırdığımız servislerimizi tamamlıyoruz. Müzik ve dans için de hazır olun, müzisyenlerimiz sahnede yerlerini aldılar. Siz de ilk dans ile geceyi başlatmak üzere dans pistine buyurun!

Sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için sayfanın üst kısmında yer alan bilgilerin kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz! Bu sayede Kırklareli Rakkas Düğün Salonu iletişimini sağlayacaksınız. Hatta istekleriniz doğrultusunda bütçe planlamaları için fiyat teklifleri de alabileceksiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Karakaş Mah. İstiklal Cad. Özel İdare İş Hanı Kat: 2

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.